ПРОФЕСІЙНІ ДОГЛЯДИ DANNE MONTAGUE KING (США) в МедіСкін
ПРОФЕСІЙНІ ДОГЛЯДИ DANNE MONTAGUE KING (США) в МедіСкін
ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ ДМК (США)
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Також ми рекомендуємо поєднувати ДМК з:
Домашній догляд від ДМК (США)
"Ін'єкції краси"
Лікування на апараті HydraFacial MD
Лікувальна космецевтика Danne Montaque King (США)
Метод натуральної фармакології Danne не має собі рівних у забезпеченні захисту і створений для вирішення проблем будь-якого рівня складності. Продукти Danne мають фармацевтичну якість, яка вища косметичних стандартів . Це означає, що для виробництва продуктів Danne використовують рослинні інгредієнти найвищої якості. Продукти ТМ Danne вже більше 4 -х десятиліть займають міцну позицію серед професійних засобів для лікування серйозних проблем - таких , як акне, прищі, вугрі , судинні порушення , демодекоз , целюліт , розтяжки , рубці та ін
ПРИНЦИП ДІЇ

Косметика DMK включає в себе унікальну групу ферментів. Спеціальні методи впливу, використовуючи механізм ферментативного гідролізу , виводять забруднення з поверхні і з клітин шкіри, стимулюючи судинну і лімфатичну системи , відновлюють клітинне харчування і оксигенацію , що необхідно для життєдіяльності здорових клітин .

Багато інгредієнтів діють прямо на клітини шкіри , за допомогою так званої прямої доставки . Інші, викликають ланцюгову реакцію, або «ефект доміно» - нормалізацію біохімічних процесів на клітинах шкіри.
ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ

На розробку і дослідження методу натуральної фармакології Danne було витрачено близько сорока років.
   - Продукти Danne мають фармацевтичну якість .
   - Створені з інгредієнтів рослинного походження вищого ступеня очищення .
   - Косметичні коригувальні програми Danne діють на всіх рівнях шкіри, покращуючи її функціонування .
   - Всі процедури розроблені так, що вони враховують хімічні реакції, що відбуваються в організмі.
   - Космецевтична лінія Danne є гіпоалергенною .
   - В даний час продукти компанії Danne застосовують у 20 країнах , більш ніж в 7000 клінік і салонах.
Засновник косметика DMK
Данне Монтаге Кінг
КОМПЛЕКСНІ ПРОГРАМИ

Професійні догляди DMK можуть бути призначені як самостійним курсом так і включені в комплексні програми. Осяг процедур , включених в комплексну програму, залежить від ступеня вираженості проблеми, з якою доведеться працювати, індивідуальних особливостей, кількості часу і матеріальних засобів , яких людина готова витратити на вирішення проблеми.

Догляди DMK застосовуються в рамках комплексних програм лікування акне , корекції пігментації, безопераціонного ліфтингу .
Показання

    Порушення пігментації .
    Розацеа .
    Вугрова хвороба .
    Розширені пори.
    Рубці, постакне .
    Міліум .
    Фотопошкодження шкіри.
    Передчасне старіння .
    Підготовка шкіри до пластичної операції і реабілітація після неї.

Протипокази

Протипоказання до застосування косметики Danne практично немає. За винятком індивідуальної непереносимість окремих компонентів, що входять до складу косметичних засобів. У цьому випадку досить буде скасувати використовуваний крем для того, щоб пройшли всі небажані прояви алергії.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО І ПІСЛЯ

   1) Після сильної інсоляції ( обгоріла або сильно засмагла шкіра в області дії ) бажано відкласти процедуру на 3-5 днів,для того щоб дати шкірі можливість трохи відновитися після агресивного впливу ультрафіолетових променів.
   2)Після процедури Danne не рекомендується умивання в цей день , тому що під час процедури наноситься велика кількість активних компонентів і бажано дати їм можливість попрацювати на всіх рівнях шкіри.
   3)В деякі протоколи лікування включені пілінги різними хімічними речовинами. Після проведення подібних процедур обов'язково використовувати крем з SPF не менше 30.Також в даному випадку не рекомендується відвідування солярію протягом 2 тижнів після проведення процедури , відвідування сауни 3-5 днів.
   4)Виконання ін'єкційних процедур з професійними відходами краще розділити кількома днями - проміжки від 3-5 днів (залежно від швидкості відновлення поверхні шкіри після ін'єкцій).

Побічна дія

Космецевтична лінія Danne є гіпоалергенною . Побічних дій, як правило, не викликає. Однак, розуміючи , наскільки сильно аллергезіровані жителі нашої країни і регіону зокрема , можна припустити виникнення реакцій по типу алергічних , які проявляються у вигляді почервоніння, свербіння , лущення і т .д.
При виникненні подібної реакції застосування даної косметики в домашніх умовах необхідно припинити , а так само  прийти на консультацію до лікаря дерматокосметолога для підбору іншої лінії домашнього догляду.

Якщо ж подібна ситуація виникає під час професійного догляду , засіб змивається великою кількістю води , можливе  застосування антигістамінной терапії. Наш лікар дерматолог обов'язково пропише лікування і підбере професійний  догляд , який підійде в даній ситуації.

Лікувальний ефект

Лікувальний ефект можна бачити при кожній процедурі . Спеціально підібрані ферменти , що входять до складу косметичних засобів Danne , забезпечують дренаж лімфи, який відчувається клієнтом як ущільнення і пульсація  ферментативної маски. Це забезпечує новий приплив свіжої збагаченої киснем крові зсередини шкіри за рахунок  розширення капілярів, так званий « плазматичний ефект». Ферментативні маски здатні ущільнювати шкіру і видаляти  з клітин шкіри забруднення за рахунок зворотного осмосу (ефект «зворотного промивання » , який викликає рух рідин  через мембрану, навколишні клітини і видаляє всі забруднення ). Після закінчення кожної процедури Danne відновлюється захисна оболонка шкіри. Даний захист забезпечує дві рецептури , які заповнюють маслянистий і водний компоненти секретів наших сальних і потових залоз.

Після проходження курсу лікування на косметиці Dannе шкіра набуває здорового вигляду, підвищується її пружність і еластичність, покращується колір обличчя , нормалізуються мікроциркуляція і лімфотік. Лікування на косметиці Danne  приводить в норму метаболічні процеси, що відбуваються в шкірі, шляхом звільнення від забруднень клітин і  міжклітинної матриксу. Періодичні повторення професійних доглядів закріпить результат на тривалий період часу і  дозволить Вашій шкірі залишатися здоровою , а значить і красивою.

Метод натуральної фармакології Danne не має собі рівних у забезпеченні захисту і створений для вирішення проблем будь-якого рівня складності. Продукти Danne мають фармацевтичну якість, яка вища косметичних стандартів . Це означає, що для виробництва продуктів Danne використовують рослинні інгредієнти найвищої якості. Продукти ТМ Danne вже більше 4 -х десятиліть займають міцну позицію серед професійних засобів для лікування серйозних проблем - таких , як акне, прищі, вугрі , судинні порушення , демодекоз , целюліт , розтяжки , рубці та ін .

Лікарі клініки апаратної косметології МедіСкін Хуст та Ужгород регулярно проходять навчання в компанії DMK та тісно співпрацюють з нею.
Аніта Павлішко з засновником компанії Данне Монтаге Кінгом.
Лікувальні програми ДМК для проблемної шкіри та лікування демодекозу Програми ДМК для лікування пігментації Програми ДМК для омолодження
Мікрокристалічна дермабразія
Класична косметологія
Лікування куперозу та розацеа ДМК
Лікування рубців, постакне та розтяжок
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Навчання лікарів МедіСкін Хуст та Ужгород з керівництвом компанії ДМК Україна.
Back
Next