ПРОГРАМИ ЛІКУВАННЯ КУПЕРОЗУ ТА РОЗАЦЕА DMK(США) в МедіСкін
ПРОГРАМИ ЛІКУВАННЯ КУПЕРОЗУ ТА РОЗАЦЕА DMK(США) в МедіСкін
ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ ДМК (США)
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Також ми рекомендуємо поєднувати ДМК з:
Домашній догляд від ДМК (США)
Лазерне видалення судинної сітки
Лікування проблемної шкіри ДМК Програми ДМК для лікування пігментації Програми ДМК для омолодження
Класична косметологія
Програми лікування рубців та розтяжок
Пілінги
Лікування купероза і розацеа

Лікування купероза формулами Данні - це вплив на першопричину - закупорені мікротромбами судини в глибині шкіри для відновлення нормального кровообігу і усунення патологічно розширених судин на поверхні шкіри.

Вирішує проблеми: купероз; початкові стадії рожевих вугрів (розацеа); підвищує ефективність лазерної коагуляції більших судинних зірочок; ущільнює шкіру; підвищує тонус; зміцнює захисний бар'єр шкіри.

Курс: 1 раз в тиждень 12 процедур в комплексі з домашнім доглядом Данні.

Результат: усунення дрібних і великих розширених судин на обличчі; підвищення тонусу шкіри; зменшення "судинних" подразнень і висипань; відсутність лущення і сухості; здоровий рівний колір і рельєф шкіри.
Купероз - так часто косметологи називають розширені судини на поверхні шкіри. Пацієнти дають їм інше визначення - судини, судинні зірочки, які одного разу з'явившись, не проходять. Поява купероза пов'язане з порушенням кровообігу в шкірному покриві під дією негативних факторів зовнішнього (сонце, травмування, лазня, гаряча і гостра їжа, міцний алкоголь, куріння) і внутрішньої (захворювання гормональної та імунної природи, шлункового тракту, стреси) середовища. Купероз починається з застою крові в дрібних судинах шкіри, що створює постійне навантаження на їх стінку. Це призводить до втрати еластичності і крихкості судин, які легко травмуються.

Зовні купероз проявляється неприродною червоністю носа і щік, іноді чола. Шкіра стає більш чутливою, з'являється печіння, промальовується помітна судинна сіточка на обличчі. Шкіра стає сухішою і тонкої через те, що постійно не отримує поживних речовин і кисню внаслідок застою.

Купероз - це перший етап розвитку серйозного дерматологічного захворювання - розацеа або рожевих вугрів. Купероз переходить в розацеа, коли з'являються висипання і розростання сполучної тканини.

Лікувати купероз необхідно якомога раніше, оскільки захворювання самостійно не проходить, а веде до витончення, сухості і прогресивному погіршенню стану шкіри.

Лікування купероза на лікувальній косметиці Данне направлено на:

- тренування судин;
- поліпшення кровообігу;
- відновлення шкіри;
- живлення, зволоження і захист шкіри.

Лікування куперозу і розацеа по Данне прекрасно готує шкіру до лазерної коагуляції великих судинних зірочок, прибираючи дрібні (які закрити лазером буває складно).

Тепер ми можемо запропонувати своєму пацієнтові найефективніше лікування куперозу і розацеа! Не витрачайте щоранку час на камуфляж почервоніння - пролікувати купероз і розацеа, це набагато конструктивніше! Шкіру можна відроджувати, як відроджують сади!

Видалити патологію, відновити норму, захистити і підтримати результат - основна філософія лікування по Данне.
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Back
Next