Омолодження шкіри DMK(США)
в МедіСкін
Омолодження шкіри DMK(США)
в
МедіСкін
Також ми рекомендуємо поєднувати ДМК з:
Лікування куперозу та розацеа ДМК Програми ДМК для лікування пігментації Програми ДМК для проблемної шкіри Програми лікування рубців та розтяжок
Лікування вікового синдрому формулами Данне - це "Ревізія шкіри", спрямована на відновлення гарного кровообігу в шкірі і м'язах, виведення токсинів, що накопичилися, поліпшення розподілу "клітин молодості", створення оптимального середовища для вироблення клітинами колагену - основного білка, що підтримує пружність шкіри.

Вирішує проблеми: усунення і профілактика як первинних ознак старіння шкіри (знижений тонус, зморшки), так і вторинних (розширені пори, пігментні плями, ріст небажаного волосся, нерівний рельєф шкіри).

Курс: 12 процедур 1 раз в тиждень (за винятком шестишарового пілінгу, який виконується одноразово або 1 раз в 2-3 місяці)

Результат: підвищення пружності шкіри і м'язів обличчя, шиї, декольте; зменшення вираженості великих зморшок і зникнення дрібних і середніх; поліпшення якості шкіри в результаті її "повної ревізії": гладкості, щільності, кольору; зменшення глибини пор; освітлення вікової пігментації; усунення небажаного росту волосся на підборідді і над верхньою губою.
Антивікові процедури на лікувальній лінії Данне передбачають 3-х місячний курс і чергування таких методик:

- Очищення шкіри (глибока ревізія)
- Хіт Danne - "Потрійна ензимну маска" з впливом на 3х рівнях - шкіра, м'язи, судини
- Маска "швидкої краси" - ліфтингова процедура на основі Quick peel
- Процедура "Мати (батько) нареченої" - максимальний ліфтинг за 1 процедуру (не частіше 1 разу на місяць)
- Максимальне зволоження, поліпшення кровообігу і м'язового тонусу (1-2 рази на місяць)
- "Гідродермаза анти-ейдж" - прогресивна програма для прискорених результатів у тих пацієнтів, які не можуть пройти 6тіслойний пілінг Danne
- "Лужний пілінг анти-ейдж"
- Всесвітньо відомий "6-ти шаровий пілінг Danne" - потужна зброя проти зморшок, пігментних плям, рубців, розширених пор, нерівного рельєфу шкіри (відновний період 5-7 днів)
- Омолодження рук "Фруктовий пілінг + Ензимна маска"
- Процедура для повік "Eye fusion"
- "Колагенова помпа" - стимулювання виділення власного колагену
- "А-ліфт" - підтяжка овалу обличчя
"Коллагеновая помпа" - процедура DANNE для вироблення колагену і підтяжки

"Коллагеновая помпа" - нова процедура від Данні для посилення вироблення колагену і підтяжки шкіри.

"Коллагеновая помпа" заснована на насиченні шкіри максимальною кількістю вітаміну С і запуску процесів активного виробництва волокон колагену, що додає шкірі підтягнутий молодий вид.
Вітамін С - це "бос фібробластів", як його називає засновник марки Данні Монтегю-Кінг. Без оптимальної концентрації вітаміну С в шкірі процеси утворення колагену помітно сповільнюються. Крім цього вітамін С зміцнює судини, покращує колір обличчя і є сильним антиоксидантом, що перешкоджає фотостарінню (старіння під дією ультрафіолету сонця або солярію). У зв'язку з цим застосування високих концентрацій вітаміну С особливо актуально в літній період, щоб ефективно захистити шкіру від шкідливого впливу сонця. Вітамін С у Данне, як втім і всі його 38 формул професійної косметики, особливий. Він представлений в двох концентраціях - 10% у вигляді гелю і 20% у вигляді порошку, частинки якого занурені в оболонки з кремнію. Такої високої концентрації, реальної присутності в препараті, не вдавалося отримати ще нікому з виробників косметики! При нанесенні на шкіру аплікатором кремнієві оболонки тануть і цілющий вітамін С 20% проникає в шкіру без втрати своєї активності. Таку високу концентрацію вітаміну С неможливо ввести до складу кремообразного препарату через те, що він денатурує крем. Данне знайшов вихід - він створив препарат 20% -ого вітаміну С FiberBlast C у вигляді порошку і помістив його в кремнієву оболонку для захисту від окислення!
Fiberblast C 20% Ви також можете придбати в нашому інтернет-магазині для домашнього догляду
FiberBlast C ефективний для:

- підвищення пружності шкіри;
- поліпшення кольору, освітлення шкіри;
- лікування куперозу - розширених судин;
- боротьби з рубцями після вугрових висипань;
- для відновлення шкіри після чистки, пілінгу, ін'єкцій;

для поліпшення шкіри навколо очей - спільно з Eye tone (вражаючий ефект через 2-3 тижні домашнього застосування вранці і ввечері!)

Процедура "Коллагеновая помпа" полягає в попередньому нанесенні Quick peel, що поліпшує кровообіг і знімає шар мертвих клітин. Потім наноситься FiberBlast C і гель 10% -ного вітаміну С під плівку для глибокого проникнення, а на завершення - легкий крем з амінокислотами ProAmino Creme, який доставляє активованим клітинам шкіри будівельний матеріал для виробництва колагену.

Результат помітний відразу після процедури - підтягнута, що світиться молода шкіра! Після курсу "колагенових помп" результат буде ще більш вираженим і тривалим, що вражає навіть пластичних хірургів!
Програма "А-ліфт" (Потрійна маска) від Данне

Не хірургічний ліфтинг овалу обличчя.

A-Lift - запатентований DMK курс нехірургічної підтяжки овалу обличчя.

Вирішує проблеми: нечіткий овал обличчя; поява "бульдожих щічок"; знижений тонус шкіри обличчя, шиї і декольте; профілактика вікових змін після 40-45 років.

Результат: щільна шкіра з хорошим тонусом; чіткий овал обличчя; хороший колір шкіри; профілактика гравітаційного птозу (провисання всіх тканин обличчя); зміцнення м'язів обличчя; альтернатива фейс-ліфтингу.
Ксенія Собчак на процедурі "Потрійна маска (А-ліфт)
від ДМК (США)
Нечіткий овал обличчя, подвійне підборіддя і нависають "бульдогів" щічки - ці вікові зміни доставляють багато неприємностей тим, кому за 50 ... Підтяжка овалу обличчя як жодна інша процедура, що омолоджує вимагає комплексного підходу, оскільки необхідно вплив на шкіру, м'язи і жирову тканину ... І як жодна інша процедура, що омолоджує, помітно освіжає весь вигляд.
В наш час кожна дівчина, жінка прагнути бути молодою і привабливою. Але іноді самостійних зусиль буває недостатньо.І тоді до вас на допомогу приходить космецевтика Danne.

Завдяки "Потрійній масці" ми боремося з такими проблемами як:

- дрібні зморшки,
- пігментні плями,
- вугрева хвороба,
- купероз,
- демодекоз,
- постакне,
- розацеа,
- глибші вікові зміни (нависання брів, верхньої повіки, виражені носогубні складки, порушення контурів овалу обличчя по основі нижньої щелепи, слабкість м'язів шиї).

Потрійна маска ДМК Чудодійність потрійної маски полягає в ферментному складі. Маски діють на рівні дерми.

Перша маска нормалізує обмінні процеси, секреторну активність сальних залоз, покращує кровообіг і лімфодренаж, виводить токсини, зволожує і живить шкіру.

Друга маска
є міостимулянтом, нормалізує вплив на мотоконтрольні точки, викликаючи скорочення м'язів, що забезпечує профілактику і попередження старіння, підвищуючи тонус мімічних м'язів.

Третя маска відновлює мікроциркуляцію, сприяє відкриттю анастамозів, усуває спазми судин і також забезпечує зволоження.

Тому завдяки впливу всіх трьох масок, ви і отримуєте цей приголомшливий ефект.

Не варто упускати можливість перевірити цю процедуру на собі. Результат не змусить себе чекати, і ви будете приємно здивовані.
Маска "Швидкої краси"

Це підтягуюча експрес-процедура, заснована на дії пілінгу Quick Peel Danne з молочною кислотою і екстрактом касії вузьколистої, родички кориці.

Показання:

- вугрева хвороба
- вікові зміни (ліфтингова - "маска швидкої краси")
- розширені судини ( "тренування" судин)
- передпідготовки до ферментних масок ДМК
- рубці
- розтяжки
- застійні плями (в тому числі і гематоми)
- рожеві вугрі
- пігментні плями
- демодекоз
- темна шкіра з пігментними плямами (коли протипоказані хімічні пілінги)

Даний препарат Quick Peel сприяє помітному посиленню циркуляції крові і постачає тканини поживними речовинами, викликає виділення псевдотепла, сприяє надходженню свіжої крові і усунення застою лімфи, запалення і будь-яких інфекцій, гальмує формування пігментних плям.

Маска "Швидкої краси" покращує якість шкіри, розгладжує зморшки, розсмоктує запальні інфільтрати, створює видимий ефект підтяжки і свіжості шкіри. Нанесені після Quick Peel активні сироватки з вітамінами С і Е забезпечують зміцнення імунітету шкіри, підвищення тонусу і зволоження шкіри.

Herbal & Mineral Spray Plus зволожує шкіру і сприяє більш глибокому проникненню кремів у глибокі шари шкіри.

А завершальний крем Biogen C creme живить і зволожує вашу шкіру.

Процедура займає всього близько півгодини, а ефект порадує Вас тривалий час! Запрошуємо Вас на приємну і ефективну процедуру експрес-догляду за шкірою обличчя в МедіСкін на високоефективній лікувальній косметиці ДМК!
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313

Back
Next