ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
в МедіСкін
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
в МедіСкін
Що таке лазерна епіляція?

Як кожен з нас знає з особистого досвіду, тривале видалення волосся не може бути досягнуто просто висмикуванням небажаного волосся ззовні. Вони знову виростуть. Це означає, що мають бути зруйновані структури, відповідальні за ріст волосся.

Сьогодні дослідники дотримуються єдиної думки, що структури фолікулу волосини, що відповідають за її ріст мають бути зруйновані або послаблені.Основний принцип розвитку технологій з використанням лазера - постійна модернізація у бік максимальної безпеки та збільшення ефективності.

В чому перевага діодних лазерів над іншими?

Видалення небажаного волосся назавжди за допомогою діодного лазеру на теперішній час у цілому світі визнано «золотим стандартом». Лазерна епіляція має низку переваг над квантовою епіляцією (елос епіляція, фотоепіляція) та електроепіляцією: це прекрасний результат, мінімум неприємних відчуттів, менша кількість процедур на весь курс.

В клініці МедіСкін (Хуст) гарантією Вашої безпеки є використання нового та інноваційного діодного лазеру MeDioStar NeXT компанії Asclepion, яка є одним із світових лідерів виробництва сучасних медичних приладів. Робочі довжини хвиль - 810 nm та 940 nm. Даний спектр хвилі є оптимальним для найкращого результату та безпеки пацієнтів (на відміну від неодимового лазера, де довжина хвилі довша, та александритового лазера, де довжина хвилі коротша).
Чому Ви повинні обрати саме діодний лазер MeDioStar NeXT VAS?

Тільки на нашому апараті використовується «елемент Плат’є» (ефективне охолодження шкіри) - наконечник, який автоматично контролює температуру шкіри. Даний елемент максимально усуває небажаний дискомфорт при процедурі і виконує функцію подвійного імпульсу, забезпечуючи додаткову безпеку. Ця функція дозволяє абсолютно безболісно провести процедуру завдяки збільшенню частот імпульсу і є максимально ефективною для різних типів волосся і кольору шкіри.

Чому волосся не зникає після першої процедури?

Жодному сучасному методу не вдається видалити повністю все волосся протягом однієї процедури, оскільки волосинки перебувають на різних стадіях росту. Світло лазера діє тільки на те волосся, яке знаходиться в стадії анагену (активна стадія росту), в той момент, коли волосся зв’язане зі своїм дермальним сосочком (власним матриксом) і тому під час однієї процедури видаляється біля 20% волосся.
Чи шкодить лазерна епіляція організму?

Лазерна епіляція, яка проводиться нашими спеціалістами, є абсолютно нешкідливою для шкіри та внутрішніх органів. Хвиля лазерного променю проникає на глибину 2-4 мм із селективністю на пігмент стержня волосини.

Скільки процедур потрібно для позбавлення волосся назавжди?

Загальна кількість процедур лазерної епіляції варіює від 4 до 8, при умові відсутності ендокринологічних захворювань.
В МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород створені максимально комфортні умови для проведення якісної процедури лазерної епіляції
Підготовка до процедур:
- не засмагати до процедури за 7 днів, уникати природної та штучної інсоляції(ефективність лазерної епіляції знижується від засмаги)
- не висвітлювати, не вищипувати і не видаляти волосся воском за 3 тижні до лазерної епіляції
- не вживати антибіотики за 2 тижні до проведення процедури
- перед процедурами зніміть макіяж та не використовуйте креми, дезодоранти та парфум.
- перед першою процедурою епіляції, волосся на тілі повинно бути не менше 2мм (для оцінки кількості меланіну у пацієнтів лікарем), перед  наступними процедурами
- волосся потрібно побрити за 3-6 годин до прийому.
- проведення процедури безпосередньо перед початком менструального циклу або під час нього не є протипоказанням. Незважаючи на це,  процедура в такі дні може бути більш чутливою.

Догляд після процедур:
- всі зони, що оброблялись лазерним променем потрібно захищати від сонячного світла та солярію (використання засобів з УФ-фільтрами, фактор 50,100)
- якщо уражень шкіри не відбулось, пацієнти можуть використовувати макіяж.
- після обробки лазером, набряк та невеликі корки являються нормальною реакцією шкіри
- можливе потемніння уражених ділянок (особливо при видаленні пігментації). Будь-ласка, не використовуйте косметику з ароматизаторами в обробленій області не менше 2-ох тижнів.
- після обробки судин, забороняється відвідувати сауну та вживати алкоголь
- при варикозному розширенні вен рекомендується після видалення судин застосувати компресійні панчохи, колготки проти варикозні, або еластичний бинт.
- не приймати гарячі водні процедури протягом 12 год після лазерної епіляції
ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Back
Next