КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ
в МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ 
в
МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
ОТРИМАЙТЕ ІДЕЛЬНЕ ТІЛО
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (068) 312 13 13
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Лікування целюліту ударно-хвильовою терапією
Апаратна корекція фігури STARVAC
Вакуумно-роликовий масаж STARVAC в Ужгороді.

Вакуумно-роликовий масаж на сьогоднішній день являється одним з найсучасніших, а головне, ефективних процедур для корекції фігури. Не варто плутати даний метод зі звичайним вакууммним (баночним) масажем, адже в нашій процедурі фізичний процес вакууму йде доповненням до основної процедури роликового масажу. Даний метод - невід'ємна частина програм для схуднення. Однак одназначна перевага даної процедури є те, що вона ефективна і сама по собі, без програм, необхідно всього лиш дотримуватись курсу процедур та приділяти особливу увагу здоровому харчуванню.

ДЕТАЛЬНІШЕ....

Целлюліт - це не тільки зайва вага і тіло, що втрачає свою привабливість, а ще й постійні больові синдроми, стабільне погіршення самопочуття і досить потужний вплив на самооцінку людини. У зв'язку з цим багато українських клінік та салонів краси впровадили в перелік надаваних послуг усунення зовнішніх ознак целюліту.

Клініка МедіСкін Ужгород та МедіСкін Хуст пропонує Вам інноваційні для Закарпаття методи усунення проявів зайвої ваги та целюліту.
Клініка МедіСкін Ужгород та МедіСкін Хуст пропонує інноваційний в Україні, але вже перевірений і добре зарекомендував себе в США, Європі та Росії спосіб лікування целюліту ударно-хвильової терапії, який сприяє практично миттєвої активізації обмінних процесів в тканинах, поліпшенню мікроциркуляції (за рахунок зростання нових судин) , зникнення набряклості, підвищенню пружності тканин і усуненню в'ялості шкіри.

Одним з найбільш істотних переваг ударно-хвильової терапії є остаточне позбавлення від целюліту. Лікування целюліту ударно-хвильової терапії - це позбавлення від целюліту з максимальною ефективністю без хірургічних втручань.

Запропонований МедіСкін спосіб лікування целюліту відрізняється беззаперечною перевагою, яка полягає в наданні цілого комплексу процедур, які в сукупності забезпечують максимальну ефективність лікування!

ДЕТАЛЬНІШЕ про метод....
Наскільки ефективні обгортування?

На даний час існує безліч способів зберегти молодість і пружність вашої шкіри, а так само позбутися небажаних об'ємів. Однією з таких процедур є бандажне віскі-пеленання Styx, яке сприяє виведенню з організму зайвої рідини, розщепленню жирових відкладень і позбавленню від так званої "апельсинової кірки".
На відміну від інших процедур, бандажні обгортування працюють на всіх шарах шкіри! В результаті повноцінного курсу таких пеленань нормалізується робота кровоносної системи, покращується насичення клітин киснем, підвищується пружність шкіри, виводяться токсини і шлаки. Крім того, бандажне обгортування покращує венозний відтік крові, прискорює обмін речовин і регенерацію тканин в організмі.

Все це дає значний результат в боротьбі з целюлітом і проблемами зайвої ваги. А самі обгортання є одними з найпопулярніших послуг в салонах краси, що мають безліч відгуків як клієнтів, так і незалежних косметологів.

ДЕТАЛЬНІШЕ....

Back
Next