ІН'ЄКЦІЇ БОТУЛОТОКСИНУ
в МедіСкін Ужгород та МедіСкін Хуст
ІН'ЄКЦІЇ БОТУЛОТОКСИНУ
в
МедіСкін Ужгород та МедіСкін Хуст
ЗАПИШИСЬ НА КОНТУРНУ ПЛАСТИКУ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (068) 312 1313
Також ми рекомендуємо:
PRP-терапія
Контурна пластика
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ
Мезотерапія
Професійна косметика для домашнього догляду
Слово «Ботокс» знайоме зараз майже всім, хто приділяє достатню увагу своїй зовнішності. В косметології "Ботокс" використовуються для усунення мімічних зморшок, виникнення яких обумовлено руховою активністю мімічної мускулатури. Ботокс - це препарат ботулотоксину , очищеного природного білка, який блокує нервово-м'язову передачу нервових імпульсів , таким чином сприяє розслабленню мімічних м'язів обличчя і перешкоджає утворенню зморшок.

Як діє Ботокс?

Традиційно "Ботокс" вводиться внутрішньом'язово - в мімічні м'язи. Під впливом ботулотоксину тимчасово блокуються нервові імпульси, м'язи перестають скорочуватися і зморшки розгладжуються. Ні м'язові, ні нервові волокна при цьому не страждають. Мистецтво лікаря полягає в тому, щоб не повністю знерухомити "Ботоксом" м'язи, а лише зняти їх підвищений тонус, не порушивши природної міміки.
Дія Ботокса оборотна - через 4-6 місяців блоковані нервово-м'язові імпульси відновлюються.

Показання:

Усунення і розгладження зморшок :
Горизонтальні зморшки на лобі ;
Вертикальні зморшки між бровами ;
Косі зморшки на переніссі (їх ще називають «кролячі зморшки»);
Зморшки у зовнішнього кута ока ;
Кирпаті чи низько розташовані брови ;
Виражені носогубні складки ;
Вертикальні і горизонтальні зморшки шиї ;
Лікування гіпергідрозу , вираженої пітливості долонь , стоп, пахвових западин ;
Нехірургічна підтяжка обличчя, так званий ботокс - ліфтинг

Протипоказання:

Після ботокса не можна доторкатися до місць введення препарату і масажувати їх 2 доби ;
НЕ нахиляти голову вниз на тривалий час: наприклад, мити підлогу - 2 доби;
Не займатися спортом - 2 доби;
Протягом 3-4 годин після процедури не можна лежати, приймати антибіотики і знеболюючі препарати;
Протягом тижня після ін'єкцій не слід відвідувати лазню, сауну, лежати в гарячій ванні;
Не можна вживати алкоголь за 2 дні до і два тижні після введення ботокса;
Протягом доби після процедури рекомендується часто і багато напружувати м'язи обличчя для прискорення ефекту ботокса;
При проведенні ін'єкцій в області навколо очей рекомендується протягом двох тижнів утримуватися від прийому надмірної кількості рідини, гострої та солоної їжі для профілактики появи набряків на обличчі.

Які процедури можна застосовувати після введення препарату?

Фотоомолодження;
Лазерне омолодження;
Фраксель;
Вакуумний масаж і мануальний лімфодренаж;
Газорідинний пілінг;
Мікродермабразія;

Як підготуватися?

За три дні до ін'єкцій Ботокса рекомендується припинити прийом антибіотиків і ліків, що перешкоджають згортанню крові: Аспірину, Гепарину, Феніндіону та ін.
За день потрібно відмовитися від прийому алкоголю.
В день процедури не слід займатися спортом, важкою фізичною працею.

Як проходить процедура ?


Після визначення всіх показань і протипоказань пацієнт підписує інформовану згоду на процедуру. На обличчі пацієнта визначають області, в яких тонус м'язів підвищений, що призводить до формування зморшок, і відзначають точки максимального скорочення мязів для проведення ін'єкцій. При потребі можна провести місцеву анестезію препаратом «ЕМЛА». Для профілактики появи гематом чи набряку після процедури, до місць ін'єкцій прикладають лід. Протягом 30 хвилин пацієнт перебуває під наглядом лікаря. Пацієнту дають рекомендації по догляду за обличчям після процедури.

Коли буде видно результат?

В середньому мімічні м'язи розслабляються за 5-7 діб. Максимальний ефект, як правило, досягається через два тижні. Але існують варіанти, обумовлені індивідуальними особливостями організму, коли ботулотоксин починає діяти вже на другу добу, а в деяких випадках на це йде місяць. Існують люди нечутливі до ботулотоксину. Така несприйнятливість зустрічається рідко, менше ніж у 1% людей. Вона може виникати у людей, які раніше перенесли ботулізм або лікувалися великими дозами Ботокса за медичними показаннями.

Тривалість ефекту

Після першої процедури мімічні зморшки розгладжуються в середньому на 4-6 місяців. Потім нервово-м'язовий зв'язок відновлюється, м'язові волокна знову починають скорочуватися, повертаються і зморшки. Але за час, коли м'язи були штучно розслаблені, людина відвикає від звички постійно хмурити лоб або прищулювати очі. Тому зморшки можуть і не повернутися, навіть якщо не повторювати введення. Як правило, це можна спостерігати після 3-5 процедур.

У якому віці застосування Ботокса найбільш ефективне?

Вираженість результату після застосування "Ботокса" залежить не тільки від індивідуальних особливостей, але і від віку:
до 25 років - у більшості людей для застосування "Ботокса" ще немає показань: шкіра досить еластична і мімічні зморшки не викликають серйозної проблеми;
30-40 років - у більшості людей мімічні зморшки вже досить помітні і від застосування "Ботокса" можна очікувати максимального ефекту;
50-60 років - тонус м'язових волокон вже слабшає, результат від застосування "Ботокса" менш виражений, ніж у більш молодому віці;
після 60 років - мімічна мускулатура значною мірою втрачає свій тонус, її роль у формуванні зморшок невелика, відповідно і область застосування "Ботокса" дуже обмежена

Лікування підвищеного потовиділення(гіпергідрозу) ін'єкціями Ботоксу


Потовиділення ( гіпергідроз) - це захворювання надмірного безпричинного потовиділення в області стоп, долонь і пахв . Хоча це захворювання не є критично небезпечним для здоров'я, проте викликає дискомфорт соціального характеру, що ще більше посилює виділення поту. Чоловіки страждають гіпергідрозом в півтора рази частіше, ніж жінки.
Гіпергідроз - захворювання комплексне, а причинами його виникнення можуть бути стресові стани і гормональний дисбаланс, все ж прояв зовнішніх ознак можна зменшити за допомогою ін'єкцій Ботоксу в проблемні зони. Процедури підшкірних ін'єкцій ботокса є одним з найсучасніших і дієвих методів лікування гіпергідрозу .

ПРИНЦИП ДІЇ БОТОКСУ У ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ

Лікар вводить під шкіру Ботокс за допомогою тонкої голочки. Процедура практично безболісна. Хворобливе поколювання можливо лише при обробці стоп і долонь, внаслідок чого виникає необхідність застосування знеболюючого крему. Оскільки хворобливість обумовлена найчастіше індивідуальною реакцією пацієнта, то ніякий наркоз при проведенні процедури не потрібен.
Препарати діють, як блокатори нервових рецепторів, внаслідок чого, імпульси не передаються потовим залозам і ті не виділяють надмірну кількість вологи.

ЧАСТИНИ ТІЛА, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБРОБЦІ:

- Пахвові впадини;
- Ступні;
- Долоні;
- Обличчя.
При необхідності є можливість обробити і інші частини тіла.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ БОТОКСУ:

Запальний або інфекційний процес в зонах проведення процедури;
Онкологічні захворювання;
Епілепсія;
Захворювання крові;
Вагітність;
Період лактації;
Прийом антибіотиків, антикоагулянтів.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР:

Ін'єкції Ботоксу відносяться до ряду одноразових процедур. Цей метод дає позитивний ефект на тривалий період (до 8 місяців), що настає через 40-48 годин після введення препарату під шкіру. У виняткових випадках тривалість дії Ботоксу становить до півтора року.

ПОБІЧНА ДІЯ:

- Набряки;
- Почервоніння;
- Алергія місцевого типу;
- Оніміння і подразнення;
- Загострена хворобливість.

Згідно з оцінкою результатів лікування гіпергідрозу, фахівцями встановлено, що після повторного курсу ін'єкцій Ботокс через 7-9 місяців у більшості випадків спостерігається природне зменшення потовиділення і нормалізація роботи потових залоз.
Ін'єкції БОТУЛОТОКСИНУ
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Back
Next