ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ УДАРНО-ХВИЛЬОВОЮ ТЕРАПІЄЮ
в МедіСкін
ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ УДАРНО-ХВИЛЬОВОЮ ТЕРАПІЄЮ
в МедіСкін
ПОЗБАВСЯ ВІД ЦЕЛЮЛІТУ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Апаратна корекція фігури STARVAC
Термо-обгортування та віскі-пеленання
Целлюліт - це не тільки зайва вага і тіло, що втрачає свою привабливість, а ще й постійні больові синдроми, стабільне погіршення самопочуття і досить потужний вплив на самооцінку людини. У зв'язку з цим багато українських клінік та салонів краси впровадили в перелік надаваних послуг усунення зовнішніх ознак целюліту.

Як показує практика, тимчасове усунення зовнішніх проявів целюліту несе клієнту короткострокове моральне задоволення і приємні відчуття на час проведення дорогих процедур, таких як «шоколадні обгортання», «антицелюлітних масажів» і інших методів, проте на більше ці методи не здатні. На сьогоднішній день найефективнішим методом усунення целюліту визнана ударно-хвильова терапія, так як із застосуванням цієї технології целюліт лікується, його причини усуваються зсередини а результат зберігається на роки!

Клініка МедіСкін пропонує інноваційний в Україні, але вже перевірений і добре зарекомендував себе в США, Європі та Росії спосіб лікування целюліту ударно-хвильової терапії, який сприяє практично миттєвої активізації обмінних процесів в тканинах, поліпшенню мікроциркуляції (за рахунок зростання нових судин) , зникнення набряклості, підвищенню пружності тканин і усуненню в'ялості шкіри.

Одним з найбільш істотних переваг ударно-хвильової терапії є остаточне позбавлення від целюліту. Лікування целюліту ударно-хвильової терапії - це позбавлення від целюліту з максимальною ефективністю без хірургічних втручань.

Запропонований МедіСкін спосіб лікування целюліту відрізняється беззаперечною перевагою, яка полягає в наданні цілого комплексу процедур, які в сукупності забезпечують максимальну ефективність лікування!
Основу методу ударно-хвильової терапії в лікуванні целюліту становить вплив на тканини ударними хвилями з високою амплітудою тиску спектра інфразвук (не плутати з ультразвуком - різні за своєю природою і впливу хвилі). Ударні хвилі здатні передавати енергію від точки генерації до віддалених ділянках (що знаходиться на порівняно великій глибині). До унікальним властивостям ударних хвиль відноситься їх здатність передавати імпульсну енергію в однорідні тканини організму зі швидкістю - 1500 м / с без пошкодження тканин.

Світове визнання

Технологія прийшла зі Швейцарії, яка має репутацію світового лідера у сфері естетичної медицини. Обладнання компанії Storz Medical (Шторц Медікал) є найкращою розробкою для ударно-хвильової терапії.
У клініці МедіСкін курс лікування целюліту методом ударно-хвильової терапії вимагає 6-12 процедур, кількість і періодичність яких призначаються лікарем індивідуально. Інтервал між процедурами - 4-7 днів. Пацієнт може оплатити і пройти весь курс одразу (у такому випадку діє знижка) або одну або кілька процедур на свій розсуд.

Головна відмінність лікування целюліту методом ударно-хвильової терапії від інших антицелюлітних програм - це те, що ви не тільки усуває саму целюлітну тканину, але органічно «перероджуюєте» її в здорову. "Активація" ("роздратування") акустичною хвилею клітин фібробластов (клітини сполучної тканини, що синтезують білки колагену і еластину) провокує зростання колагенових волокон, що дозволяє вже в короткі терміни організму самому підтягувати обвислі ділянки шкіри, боротися з її бугристістю і в'ялістю. Метод ударно-хвильової терапії у відмінності від більшості інших методик лікування целюліту дозволяє організму запустити дуже важливі процеси в організмі, що сприяють оздоровленню шкіри, усуваючи сам целюліт на тривалий час, а не тільки його зовнішні прояви. Після закінчення курсу, а також через ще 6 місяців ви помітите реальний ефект. Шкіра не тільки підтягується, вона стає більш щільною і пружною.Лікування целюліту методом ударно-хвильової терапії

Лікувальні ефекти ударно-хвильової терапії при лікуванні целюліту

Стимуляція метаболізму клітин - веде до розщеплення жирів (тригліцеридів) на гліцерин і жирні кислоти;
- Збільшення проникності клітинних мембран;
- Посилення проліферації фібробластов - сприяє утворенню нових колагенових і еластинових волокон, синтезу ендогенної (власної) гіалуронової кислоти, тобто відновленню нормального стану шкіри, її пружності, еластичності, вирівнюванню рельєфу шкірного покриву, збереженню водного балансу;
- Поліпшення мікроциркуляції, яке також сприяє розщепленню жирових з'єднань і їх виведенню з тканин;
- Механічна стимуляція лімфатичної судинної системи - веде до посилення лімфодренажу, зменшенню набряків.
Вплив ударних хвиль на зайві жирові відкладення завершується видаленням останніх через кровоносну систему в розщепленому стані. Крім основного ефекту ударні хвилі сприяють також і зникнення розтяжок, збільшення еластичності шкірного покриву.
Принцип дії УХТ на організм людини

Також для лікування целюліту та позбавлення від зайвої ваги, ми пропонуємо:
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Результати дії акустичної хвилі при лікуванні целюліту методом ударно-хвильової терапії.

Вченими доведений той факт, що ударні хвилі негайно розбивають жирові клітини, сприяють стимуляції мікроциркуляції в тканинах і покращують кровообіг, що стимулює ліполіз (розпад жирів).

По завершенні сеансів ударно-хвильової терапії тригліцериди (жири) виводяться в навколишню міжклітинну рідину, після чого з кровотоком і лімфою надходять у печінку, звідки виводяться природним шляхом.
Детальніше про ударно-хвильову терапію
Back
Next