ІН'ЄКЦІЇ КОЛАГЕНУ
в МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
ІН'ЄКЦІЇ КОЛАГЕНУ 
в
МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО КОЛАГЕН
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (068) 312 13 13
Також ми рекомендуємо:
PRP-терапія
Ін'єкції БОТОКСУ
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ
Контурна пластика
Професійна косметика для домашнього догляду
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Наша шкіра з віком чи при пошкодженні втрачає свій природній колаген, тому прекрасний результат показує його поповнення шляхом ін'єкцій! У клініці МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород ми використовуємо італійський препарат LineRase.

LineRase (Італія) є гетерологічним колагеновим порошком, стимулюючим вироблення нових фібробластів, що створюють нативний колаген III типу, процес, що лежить в основі косметичної медицини і лікувально-профілактичного догляду, запобігає старінню шкіри.
Розчинний колаген 1-го типу широко використовується в якості основного стимулятора для клітинних в регенеративної медицини.
Даний продукт використовується протягом майже 30 років у вигляді ліофілізованого колагену пластиру і донині успішно застосовується для лікування шкірних виразок, відкритих ран, шрамів і пролежнів.

LineRase безпечний, не має побічних ефектів і не викликає алергічних реакцій, в той же час приводячи до відмінних результатів.
Препарат Linerase хвалено FDA і широко використовується в медицині, в тому числі дерматології, стоматології та хірургії

Не зареєстровано ускладнень і побічних реакцій

Клінічна ефективність за результатами зворотного зв'язку з пацієнтами

Хороша переносимість пацієнтами
Даний препарат відіграє важливу роль в боротьбі з фото- і хроно- старінням шкіри. А його безпеку і висока ефективність підтверджені науково. Також ми можемо запропонувати цілий ряд апаратних технологій, які активізують власний колаген пацієнта: це і мікродермабразія, хімічний, ультразвукової або лазерний пілінги, лазерне омолодження, фракційний термоліз і лазерне шліфування шкіри, міостимуляція, мікротокова терапія і ультразвуковий фонофорез. У них різні показання, в залежності від віку та інших особливостей пацієнта, тому грамотно призначити комплекс процедур зможе тільки професіонал.
Back
Next