Back
Next
КЛАСИЧНА КОСМЕТОЛОГІЯ
в МедіСкін
КЛАСИЧНА КОСМЕТОЛОГІЯ
в МедіСкін
В клініці апаратної косметології МедіСкін в Ужгороді та Хусті, Вам запропонують всі види класичних косметологічних доглядів: всі види чисток, пілінги, дарсонвалізацію, кріотерапію, масажі обличчя, масочки для вирішення різних проблем та ще багато іншого!
Найсучасніше обладнання, професійна косметика найвищого класу FILORGA (Франція) та DMK (США) в руках наших професійних лікарів - ТВОРИТЬ ЧУДЕСА! 
Одні зі, здавалося б, звичних процедур - чистки обличчя в МедіСкін дійсно здивують Вас своєю різноманітністю, професійним підходом, комфортом процедур та результатом!

Наші постійні пацієнти вже давно оциніли цю послугу і одну з найнеприємніших процедур у їхньому ритуалі краси, ми давно перетворили на час для відпочинку та релаксу.

У нас лікарі підберуть для Вас ідеальний тип чистки, після чого слово "чистка" набуде нового значення!

АТРАВМАТИЧНА ЧИТСКА ШКІРИ

Атравматична чистка  шкіри ДМК ( США ) - сучасний варіант здавна використовуваної  косметологами процедури «чистка » , що поєднує в собі активне лікування шкіри і відсутність відновного періоду .Процедура безпечна, безболісна, тільки при потребі можуть добавлять механічні втручаня. Процедуру роблять  за  допомогою сильнодіючих косметологічних препаратів Dannе, що володіють антисептичним ефектом. 

У перелік етапів процедури атравматичної чистки входять:  
-традиційне очищення засобом Deep Pore Cleanser Plus ; зігріваючі маніпуляції для підготовка шкіри обличчя,  
- вживання ферментних масок відповідно до типа шкіри; 
-відновлення і насичення шкіри з використанням таких препаратів, як: Pore Reduction Drops, Beta Gel, зволожуючого лосьйону ACU-MOIST і ін.  

Основа процедури: розрідження вмісту сальних залоз, вивільнення забруднень і надлишкового шкірного сала з пор за допомогою препарату Sebum Soak. Enzyme Masque #1 нормалізує обмінні процеси шкіри, очищає шкіру від продуктів розпаду і токсинів, насичує шкіру киснем. Відновлення епідермального бар'єру здійснюється 
за допомогою порозвужуючих крапель Pore Reduction Drops (блокатори андрогензалежних рецепторів), імуномодулюючої сироватки Beta Gel (бетаглюкани), зволожуючим спреєм з 17 травами Herb & Mineral Spray, лікувальним кремом Acu Crème Plus, Citrique Crème Plus или Contraderm, сонцезахисним кремом.

Атравматична чистка вирішує  такі проблеми: забруднені пори , нездоровий колір шкіри , надлишкова жирність, схильність до запалень , сальний блиск в Т -зоні, тривале відновлення і помітні сліди після звичайної чистки.

Результат після процедури : очищені і звужені пори без « чорних крапок» і закритих комедонов , поліпшення загального стану шкіри - хороший тонус , здоровий колір , ефект « внутрішнього сяйва » в результаті глибокої детоксикації , матовість в T -зоні , зменшення схильності до запальних реакцій , швидке відновлення шкіри без  помітних слідів .

Приходьте в клініку MediSkin  і подаруйте своїй шкірі здоров’я та красу !!!
Атравматична чистка
Мануальна чистка
Ультразвукова читска
Апаратна чистка HydraFacial
Глибока ревізія шкіри
Комбіновані чистки
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313

Також ми рекомендуємо поєднувати шліфування шкіри з:
PRP-терапія
"Ін'єкції краси"
Програма лікування від DMK (США)
Лікування на апараті HydraFacial MD
Домашній догляд
ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ ЛАЗЕРНОГО ВІДБІЛЮВАННЯ ПІГМЕНТАЦІЇ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000