КЛАСИЧНА КОСМЕТОЛОГІЯ
в МедіСкін
КЛАСИЧНА КОСМЕТОЛОГІЯ
в МедіСкін
В клініці апаратної косметології МедіСкін в Ужгороді та Хусті, Вам запропонують всі види класичних косметологічних доглядів: всі види чисток, пілінги, дарсонвалізацію, кріотерапію, масажі обличчя, масочки для вирішення різних проблем та ще багато іншого!
Найсучасніше обладнання, професійна косметика найвищого класу FILORGA (Франція), Is Clinical (США) та DMK (США) в руках наших професійних лікарів - ТВОРИТЬ ЧУДЕСА! 
Одні зі, здавалося б, звичних процедур - чистки обличчя в МедіСкін дійсно здивують Вас своєю різноманітністю, професійним підходом, комфортом процедур та результатом!

Наші постійні пацієнти вже давно оциніли цю послугу і одну з найнеприємніших процедур у їхньому ритуалі краси, ми давно перетворили на час для відпочинку та релаксу.

У нас лікарі підберуть для Вас ідеальний тип чистки, після чого слово "чистка" набуде нового значення!

АТРАВМАТИЧНА ЧИТСКА ШКІРИ

Атравматична чистка  шкіри ДМК ( США ) - сучасний варіант здавна використовуваної  косметологами процедури «чистка » , що поєднує в собі активне лікування шкіри і відсутність відновного періоду .Процедура безпечна, безболісна, тільки при потребі можуть добавлять механічні втручаня. Процедуру роблять  за  допомогою сильнодіючих косметологічних препаратів Dannе, що володіють антисептичним ефектом.  Також вся процедура проводиться з використанням сучасного обладнання.

У перелік етапів процедури атравматичної чистки входять:  

-традиційне очищення засобом Deep Pore Cleanser Plus ; зігріваючі маніпуляції для підготовка шкіри обличчя (це або спеціальним "розігріваючим молотком" або за допомогою теплих рушників.

- зняття поверхневого ороговілого шару шкіри алмазною мікродермабразією (додаткова опція);

- при потребі очищення запальних елементів та пор ультразвуковим скрабером;
 
- використання ферментних масок відповідно до типа шкіри; 

-Безін'єкційна мезотерапія. Тобто відновлення і насичення шкіри з використанням таких препаратів, як: Pore Reduction Drops, Beta Gel, зволожуючого лосьйону ACU-MOIST і ін. Ці всі речовини вводяться під дією електропорації.  

Основа процедури: розрідження вмісту сальних залоз, вивільнення забруднень і надлишкового шкірного сала з пор за допомогою препарату Sebum Soak.  Enzyme Masque #1 нормалізує обмінні процеси шкіри, очищає шкіру від продуктів розпаду і токсинів, насичує шкіру киснем. Відновлення епідермального бар'єру здійснюється за допомогою порозвужуючих крапель Pore Reduction Drops (блокатори андрогензалежних рецепторів), імуномодулюючої сироватки Beta Gel (бетаглюкани), зволожуючим спреєм з 17 травами Herb & Mineral Spray, лікувальним кремом Acu Crиme Plus, Citrique Crиme Plus или Contraderm, сонцезахисним кремом. Всі креми та сиворотки вводяться шляхом електропорації. Що дозволяє досягти ефекту мезотерапевтичного введення. Кількість введених діючих речовин стає значно вищою, а трапевтичний ефект недоведеться довго очікувати!

Атравматична чистка вирішує  такі проблеми: забруднені пори , нездоровий колір шкіри , надлишкова жирність, схильність до запалень , сальний блиск в Т -зоні, тривале відновлення і помітні сліди після звичайної чистки.

Результат після процедури : очищені і звужені пори без « чорних крапок» і закритих комедонов , поліпшення загального стану шкіри - хороший тонус , здоровий колір , ефект «внутрішнього сяйва» в результаті глибокої детоксикації , матовість в T -зоні , зменшення схильності до запальних реакцій , швидке відновлення шкіри без  помітних слідів .

Приходьте в клініку MediSkin  і подаруйте своїй шкірі здоров’я та красу !!!
Атравматична чистка
Мануальна чистка
Ультразвукова читска
Апаратна чистка HydraFacial
Глибока ревізія шкіри
Комбіновані чистки
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Також рекомендуємо оглянути:
"Ін'єкції краси"
Програма лікування від DMK (США)
Лікування на апараті HydraFacial MD
Домашній догляд
ЗАПИШИСЬ НА ЧИСТКУ ОБЛИЧЧЯ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород                                  (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)    (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                       (068) 312 1313
Одним з ключових принципів, які характеризують нашу клініку є досконалість навіть у дрібницях! Класичні косметологічні процедури у нас значно відрізняються від їх аналогів у інших косметологічних кабінетах Хуст, Ужгород, Мукачево! Тобто, якщо - це звичайна чистка, ми потурбувалися, щоб зробити її максимально ефективною, комфортною та безпечною для пацієнта!
У базовій чистці обличчя використовується найкраща косметика світу, алмазна дермабразія, розігрівваючий молоточок, УЗ-скрабер та безін'єкційна мезотерапія! Все те що інші Вам зможуть запропонувати (при наявності) тільки як окрему процедуру і звичайно ж за окрему плату!
МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ

Мікротокова терапія - це метод дії на організм людини слабкими електричними імпульсами.

- М’яка дія імпульсів попереджує старіння шкіри, процедура корисна, як для молодих так і для старших
- Сеанси мікротокової терапії абсолютно безпечні та не шкідливі
- Процедура мікротоків позитивно впливає на процеси клітинного обміну.
- Відновлює мікроцеркуляцію крові, активність пошкоджених клітин.
- Виводить токсини.
- Синтезується колаген і еластин.
- Стимулює кисневий обмін.
- Мікротокова терапія сприяє своложенню шкіри
- Надає обличчю сяючого вигляду.

Також рекомендуємо поєднувати мікротоки з масажем обличчя Gym Soy Soy, або безін'єкційною мезотерпапією, або потрійними масками DMK.
Комп'ютерна діагностика обличчя
АЛМАЗНА МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ В Хуст та Ужгород

Мікрокристалічна дермабразия є мікрошліфовку шкіри з використанням апарату вакуумного всмоктування. Насадки цього приладу покриті алмазним пилом. Шліфування можна успішно проводити не тільки на обличчі, але і будь-якій ділянці шкіри, який цього потребує.

Властивості алмазних частинок дуже широкі, вони не викликають алергії, а через свій малий розміру вони роблять процедуру мало травматичною. Алмазна дермабразия успішно застосовується ще й тому, що мікрокристали не травмують шкіру, хворобливі відчуття зведені до мінімуму. Так як обробляється тільки верхній шар епідермісу, де нервових закінчень просто немає, біль не виникає.

Шкіра після процедури краще сприймає всі активні речовини з кремів та сивороток, а також виглядає рівною та гладенькою!
ЕЛЕКТРОПОРАЦІЯ

Метод електропорації, який використовується в косметології, полягає в застосуванні імпульсів струму короткочасного напруги (5000 імпульсів на три секунди), що специфічно позначається на клітинах і тканинах. Ці електричні імпульси впливають на клітинні мембрани, зокрема, на зв'язку ліпідів міжклітинних просторах, викликаючи ланцюжок молекулярних змін, а вони вже в свою чергу формують мікропори - канали, через які проникає лікувальна косметика. Простіше кажучи, електропорація підвищує проникність шкіри, зокрема, в роговому шарі епідермісу.

Електропорація - дуже ефективний і неінвазивний метод, що перекочував в косметологію з біотехнологій: при його допомоги можна вирішувати будь-яку косметичну проблему і лікувати багато дерматологічні захворювання, оскільки цей спосіб дає воістину сенсаційну можливість доставити вглиб шкіри практично будь-терапевтичне з'єднання.
Back
Next