КОНТУРНА ПЛАСТИКА
в МедіСкін
КОНТУРНА ПЛАСТИКА
в
МедіСкін
ЗАПИШИСЬ НА КОНТУРНУ ПЛАСТИКУ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Також ми рекомендуємо:
PRP-терапія
Ін'єкції БОТОКСУ
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ
Мезотерапія
Професійна косметика для домашнього догляду
КОНТУРНА ПЛАСТИКА ПРЕПАРАТАМИ JUVIDERM

Збільшення губ препаратом Juviderm Ultra Smile

Створено фахівцями компанії Allergan саме для роботи в ділянці губ. Завдяки наявності лідокаїну, робить процедуру практично безболісною.
Дозволяє вирішувати відразу кілька завдань:
Збільшення об’єму та корекції контуру губ ;
Зволоження та покращення текстури губ;
Розгладження зморшок і складок навколо губ.
Таким чином, препарат можна використовувати і в зрілому віці - для боротьби із зовнішніми ознаками старіння в області губ, і в молодому - для додання губам естетично правильної форми та об'єму.Процедура займає близько 30 хвилин, первинний результат можна буде побачити одразу по її завершенні, а остаточний - через 2 тижні.При цьому, формула філера розрахована на довготривалу дію. У більшості випадків результат зберігається до 6-8 місяців.
Juvederm Voluma (Ювідерм волюм)

З метою відновлення втраченого об'єму м'яких тканин використовують філери Juvederm Voluma, які, як і інші препарати цієї лінії, містять лідокаїн.Juvederm Voluma робить шкіру гладкою і м'якою, усуваючи дрібні зморшки і нерівності.
Основні показання для проведення процедури:
гравітаційний птоз щік (нависаючі щоки);
дефіцит об'єму на вилицях і в зоні підборіддя;
глибокі складки середньої третини обличчя.
Щоб уникнути розвитку ускладнень після ін'єкцій філерів Juvederm Voluma в першу добу не рекомендується наносити на оброблені ділянки декоративну косметику. Також протягом двох тижнів слід відмовитися від відвідування сауни і обмежити перебування під прямим впливом ультрафіолетового випромінювання. Додаткову корекцію проблемних зон іншими філерами або за допомогою апаратних методів можна проводити вже через тиждень після ін'єкцій філерів Juvederm Voluma. Ефект зберігається в середньому до 18 місяців.
Juvederm Volbella

Juvederm Volbella- новий препарат для контурної пластики на основі гіалуронової кислоти. До його складу входять всього три компоненти: гіалуронова кислота у вигляді гелю, лідокаїн (3 мг) і речовина, що відповідає за регуляцію PH у внутрішньоклітинної рідини (фосфатний буфер). Філер успішно пройшов клінічні випробування і довів свою ефективність.Він призначений для введення в періоральну зону для:
усунення кисетних зморшок в зоні губ;
підняття куточків губ;
корекції контурів та збільшення об'єму губ;
виправлення асиметрії
корекції носослізної борозни
Препарат Volbella має унікальну запатентовану формулу VycrossTM, особливість якої полягає в «склеюванні» коротких і довгих полімерних ланцюгів гіалуронової кислоти, що забезпечує більш довготривалий результат. Включення коротких ланцюгів, збільшення в'язкості дає стійкий ефект, знижує ймовірність набряклості.Гель Volbella (Juvederm) має дуже м'яку, пластичну текстуру, завдяки чому полегшується процес введення, препарат швидко і природно розподіляється під шкірою.
Препарат вводиться підшкірно і в слизову оболонку губ за допомогою спеціальної тонкої голки, потім оброблена зона злегка масажується. Знеболювання не потрібно, оскільки філер вже містить анестетик. Косметичний ефект помітний відразу після ін'єкції, можлива легка набряклість, яка спадає через 3-4 години. Перевагою даного препарату є тривалий результат вже після першого застосування. Дослідження показали, що він зберігається до 12 місяців без додаткового підколювання.
Обмеження:

Препарат не рекомендується до використання, якщо у пацієнтів є схильність до формування келоїдних рубців, після лазерної шліфовки, глибокого пілінгу. Протипоказаннями є запальні реакції в передбачуваній зоні корекції (герпес), порушення згортання крові, вагітність, період лактації, алергічні реакції на компоненти препарату.
Після використання Volbella (Juvederm) яскраво виражений ліфтинговий ефект, підтягується шкіра, усуваються дрібні зморшки в області губ, збільшується їх об'єм.
Juviderm Ultra Smile

Створено фахівцями компанії Allergan саме для роботи в ділянці губ. Завдяки наявності лідокаїну, робить процедуру практично безболісною.
Дозволяє вирішувати відразу кілька завдань:
Збільшення об'єму та корекції контуру губ;
Зволоження та покращення текстури губ;
Розгладження зморшок і складок навколо губ.
Таким чином, препарат можна використовувати і в зрілому віці - для боротьби із зовнішніми ознаками старіння в області губ, і в молодому - для додання губам естетично правильної форми та об'єму. Процедура займає близько 30 хвилин, первинний результат можна буде побачити одразу по її завершенні, а остаточний - через 2 тижні.При цьому, формула філера розрахована на довготривалу дію. У більшості випадків результат зберігається до 6-8 місяців.
Juvederm Volift (Ювідерм Воліфт)

Ін'єкційні імплантати Volift призначені для корекції глибоких зморшок, що виникли на тлі інволюційних змін шкіри і застосовуються для відновлення природних контурів обличчя і заповнення відсутнього об'єму м'яких тканин.
Процедура контурної пластики препаратом Juvederm Volift (Ювідерм Воліфт) підходить для корекції:
Носогубних складок;
Зморшок «маріонеток»;
Кисетних зморшок навколо губ;
Для корекції контура та об'єму губ.
До складу даного філера також входить лідокаїн, що робить процедуру менш болючою і запобігає виникненню набряку.
Серед протипоказань до застосування гелю Volift можна виділити:
Схильність до утворення келоїдних рубців;
Гіперчутливість до лідокаїну;
Вагітність та лактація
Інфекційні захворювання шкіри в стадії загострення;
Порушення згортання крові;
Артеріальна гіпертензія;
Запальні процеси в зоні ін'єкції (герпетичні висипання, вугрова хвороба та інші);
Ефект від Juvederm Volift зберігається в середньому до 15 місяців.
Ювідерм Ультра (Juvederm® Ultra)

Ювідерм Ультра (Juvederm® Ultra) - філер класу люкс на сьогоднішній день. У його основі запатентована формула гілауронової кислоти 3D MATRIX. До складу всіх препаратів Juvederm Ultra входить лідокаїн, що робить процедуру практично безболісною.
Juvederm Ultra є трьох видів:
Juvederm Ultra 2 - призначений для усунення легких зморшок в області чола, губ і зовнішніх куточків очей. Його вводять в поверхневі шари шкіри.
Juvederm Ultra 3- більш щільний за складом. Його вводять у поверхневі та глибокі шари шкіри. Він призначений для вирівнювання більш глибоких зморшок на лобі, вилицях, в куточках рота. Його також використовують для корекції форми губ.
Juvederm Ultra 4 - використовують для заповнення носогубних складок, корекції овалу обличчя, вилиць, збільшення обєму губ. Вводиться в середні і глибокі шари шкіри.
Особливості:
Безпека.
Juvederm® Ultra має найвищий клас очищення від окислювача, який додають в розчин гіалуруновой кислоти для отримання міжмолекулярної зв'язування (або поперечних зшивок). Без цих зшивок препарат розсмокчеться через 1-2 тижні і не буде виконувати роль філера, а лише зволожить шкіру.
Тривалість ефекту.
Juvederm® Ultra
- єдиний препарат на основі гіалурунової кислоти, схвалений FDA - американським управлінням за якістю медичних препаратів - для корекції середніх і глибоких зморшок із збереженням ефекту протягом одного року. При корекції губ, на жаль, препарат розсмоктується швидше. Пов'язано це, перш за все з тим, що губи завжди в русі. Період видимого ефекту зазвичай становить 9 місяців. Juvederm® Ultra є монофазним препаратом, де 100% гіалуронової кислоти зв'язаною. Це відрізняє його від двофазних препаратів, де до 20% гіалуронової кислоти знаходяться у вільному стані.
Пластичність.
Унікальна формула гілауронової кислоти 3D MATRIX дозволила зробити матеріал з оптимальною пластичністю для різних складок. Тяжі на шкірі, які до 1 місяця спостерігалися після процедур з іншими препаратами тепер у минулому. Пацієнт після процедури виглядає природно.
Комфорт під час процедури.
Juvederm® Ultra- перший і єдиний внутрішньодермальний філер на основі гілауронової кислоти, що містить 0.3% лідокаїну.
Для додаткової анестезії можна нанести крем Емла.
Не допускається використання препарату Juvederm® ULTRA:
у пацієнтів, які страждають на епілепсію, яка не піддається лікуванню;
пацієнтів зі схильністю до розвитку гіпертрофічних рубців;
у пацієнтів з відомою підвищеною чутливістю до лідокаїну або місцевих анестетиків з групи амідних препаратів;
у пацієнтів, які страждають на порфірію;
у вагітних і годуючих грудьми жінок;
у пацієнтів,які мають серцево-судинні захворювання та підвищення артеріального тиску
У пацієнтів із запальними захворюваннями шкіри (акне, герпес і т.д.).
Результати збільшення губ філлером
Безопераційна ринопластика.

Саме ніс може зробити красу обличчя здійсненною мрією, оскільки він в першу чергу привертає до себе увагу. Проте, далеко не кожна людина зважиться лягти під ніж, щоб виправляти недоліки зовнішності.

Причин для цього може бути багато: страх одержати не те, чого чекаєте; висока вартість процедури; ризик інфікування відкритої рани; деформація хрящів.

Але на сьогоднішній день, завдяки новітнім досягненням науки існує можливість коректувати форму носа за допомогою введення формо утримуючих препаратів, таких як Filorga, Juvederm.

Найбільшою його перевагою є безпечність, оскільки під час процедури не потрібно робити надрізів, не залишається жодних шрамів, і тому Ви зможете повернутися до звичного ритму життя одразу ж.

За допомогою цього методу можна виправити такі недоліки як:
• Нерівна спинка носа
• Опущений кінчик носа
• Несиметрична форма
• Ямка на переніссі
• Неправильні  пропорції  носа  

Як проходить лікування у нашій клініці?
На прийомі лікар дерматолог косметолог індивідуально обговорить з Вами бажаний результат корекції. Перед процедурою лікар наносить на область введення препарату спеціальний анестезуючий крем на 15-20 хвилин. Результат Ви зможете оцінити відразу після процедури.

Тривалість процедури від 30 хв. до 60 хв., і Ви отримаєте той результат, на який сподіваєтеся!!!
Результати корекції носа
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Back
Next