МЕЗОНИТКИ
в МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
МЕЗОНИТКИ
в
МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО МЕЗОНИТКИ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (068) 312 13 13
Також ми рекомендуємо:
PRP-терапія
Лазерне шліфування шкіри
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ
Контурна пластика
Професійна косметика для домашнього догляду
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Які бувають мезонитки?

Мезоніті для підтяжки шкіри бувають трьох видів:

- лінійні
- спіральні
- мезонитки з насічками

За допомогою лінійних мезониток усуваються дрібні зморшки і виконується профілактика старіння шкіри. Це найпростіші нитки, які відрізняються практично повністю безболісним введенням. Їх довжина становить від 25 до 90 мм, в залежності від поставлених цілей. З їх допомогою можна підтягнути овал обличчя, змоделювати контур губ, усунути зморшки в області чола, очей і навколо рота, а також прибрати друге підборіддя. Найчастіше лінійні мезоніті використовуються у пацієнтів після 35 років для корекції дрібних зморшок.

Спіральні мезоніті застосовуються для усунення глибоких складок і заломів шкіри. Такі нитки дозволяють досягти найбільш вираженого ефекту ліфтингу за рахунок їх властивості повертатися до початкової форми після натягування. Довжина спіральних ниток зазвичай становить 50-60 мм, а застосовують їх, найчастіше, для пацієнтів у віці близько 40 років.

Мезоніті з насічками застосовуються в тих випадках, коли необхідно виконати посилене підтягування тканин в області середньої третини обличчя і щік. Такі нитки мають насічки, спрямовані в різні боки, що дозволяє надійно зафіксувати їх в тканинах, зміцнивши, таким чином, каркас.

Що таке тредліфтинг (мезонитки)?

Тредліфтінг або підтяжка обличчя мезонитками - це малоінвазивна антиейдж процедура, що надає виражений ліфтинговий ефект.

Суть тредліфтінга полягає у введенні спеціальних біониток з полідіоксанона в шкіру, які дозволяють фіксувати тканини в потрібному положенні, забезпечуючи, таким чином, ефект ліфтингу.

Крім того, нитки стимулюють роботу фібробластів і вироблення ними ж нових волокон колагену і еластину, за рахунок чого і формується природний каркас шкіри. Застосування мезониток для підтяжки тканин дозволяє в досить короткі терміни добитися вираженого ефекту омолодження і поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.

Скільки потрібно мезониток для підтяжки шкіри?

Необхідна кількість мезониток варіює, залежно від зони корекції та вибору самих мезониток, і в середньому становить:

- для корекції зони чола і підборіддя - 10-12 ниток;
- для корекції області щік - 10-15 ниток;
- для корекції шиї - близько 20 ниток;
- для корекції носо-губних зморшок - по 3-5 ниток на кожну сторону;
- для кругової підтяжки обличчя - 40-50 ниток;
- для корекції зони брів - близько 5-10 ниток;
- для усунення другого підборіддя - не менше 15 ниток.

Важливо також пам'ятати про те, що в залежності від індивідуальних особливостей організму, обумовлених віком пацієнта, необхідна кількість мезониток для підтяжки також може змінюватися.

Тредліфтінг - це ефективна косметологічна методика, за допомогою якої можна домогтися вираженого ефекту підтяжки обличчя
Back
Next