МЕЗОТЕРАПІЯ
в МедіСкін
МЕЗОТЕРАПІЯ 
в
МедіСкін
ЗАПИШИСЬ НА МЕЗОТЕРАПІЮ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Також ми рекомендуємо:
МЕЗОТЕРАПІЯ ПО-ФРАНЦУЗСЬКИ

Фахівці лабораторії Філорга Filorga (Франція) займаються проблемами старіння шкіри з початку 80-х років ХХ століття.
LABORATOIRES FILORGA більше 30 років присутня на ринку естетичної медицини і є одним з лідерів виробників препаратів для професійної косметології .  Продукція марки широко використовується дерматологами і косметологами в 54 країнах світу і нараховує величезну кількість позитивних відгуків.
Комплексний підхід до корекції інволюційних змін шкіри обличчя дозволяє відновити втрачені обсяги, домогтися рівномірного кольору обличчя і забезпечити глибоке зволоження шкіри.

Лідерство на світовому ринку індустрії краси FILORGA тримає й донині: розташовуючи власною науковою базою, компанія продовжує вести глибокі дослідження і створювати принципово нові препарати для маскування і корекції глибоких зморшок, уповільнення процесів старіння шкіри. Концерн використовує тільки інноваційні компоненти, застосовувані провідними фахівцями в галузі естетичної медицини.

Омолодження FILORGA

Панель мезотерапевііческіх препаратів FILORGA представляє коктейлі двох рівнів: NCTF135 для корекції перших зморшок і запобігання старіння і NCTF135HA для боротьби з ознаками старіння і підтримки шкіри в тонусі.
Унікальність препаратів для мезотерапії FILORGA полягає у включенні у формулу нестабілізованої гіалуронової кислоти різної концентрації і високого ступеня очищення та 55 активних інгредієнтів: вітамінно-мінерального комплексу, амінокислот, коєнзимів, нуклеїнових кислот і антиоксидантів, які володіють всіма властивостями для того, щоб забезпечити шкіру всім необхідним, поліпшити її якості і помітно омолодити.

Подарувати собі ідеальну шкіру так просто!

Мезотерапевтичні  коктейлі NCTF від FILORGA освіжають і зволожують шкіру вже після першої процедури, а також володіють накопичувальними властивостями, відновлюючи текстуру дерми, підвищуючи її якість, роблячи більш пружною і молодий.
Склад і лінійка препаратів NCTF 135

Потужний омолоджуючий і ревіталізаційний комплекс NCTF -  це запатентована формула лабораторії Filorga. Він не тільки є основою для мезококтейлів, але і входить до складу багатьох косметичних засобів компанії, призначених для домашнього догляду та пролонгації дії мезотерапії.

Основними активними речовинами формули є:

    Нестабілізована (ідентична природній) гіалуронова кислота. У лінійці представлено декілька засобів з підвищеним вмістом ГК, кінцевий вибір залежить від стану шкіри пацієнта;
    12 вітамінів (у тому числі А, С, Е, I, комплекс вітамінів групи В), які роблять позитивний вплив на еластичність і щільність шкіри, підтримують її баланс, беруть участь в обмінних процесах, стимулюють синтез колагену, зміцнюють стінки судин, володіють протизапальними і регенеративними властивостями, зменшують прояви гіперпігментації;
    20 амінокислот і 3 споріднених  їм сполук (у тому числі аспарагінова кислота, гідроксипролін, лізин, пролін, серин, треонін), які необхідні для стимуляції виробництва в шкірі нового колагену і еластину;
    4 мінерали, які покращують обмінні процеси в клітинах, нормалізують іонний баланс в дермі і епідермісі;
    5 нуклеїнових кислот, що регулюють порядок формування ланцюжків амінокислот під час синтезу білків;
    6 коферментів (коензимів), що підсилюють процеси метаболізму і реконструкції клітин, що дозволяє зменшити необхідну для їх проведення енергію;
    2 антиоксиданти (вітамін С і глутатіон), що перешкоджають окисленню вільних радикалів в клітинах шкіри.
NCTF 135 («Інноваційний»)

Цей коктейль призначений переважно для пацієнтів віком до 30 років і застосовується для:

    профілактики та корекції ранніх ознак вікового і фотостаріння;
    глибокого зволоження шкіри;
    корекції проблемної шкіри (акне, себорея тощо);
    проведення мезотерапії для волосся (осередкове облисіння, дифузне порідіння);
    лікування атрофічних рубців.

Стандартний курс складається з 4-6 процедур, які проводяться з інтервалом в 1-2 тижні. Потім необхідно пройти ще 3 підтримуючі процедури з перервою в 3 місяці. Техніка введення препарату - папульна (серія уколів обсягом, необхідним для створення «кульки» або папули, щоб збільшити накопичення речовин в шарах шкіри) або поверхневий і серединний наппаж (серія мікроін'єкцій по 0,02 мл на епідермальному і дермальном рівнях відповідно).
NCTF 135 НА («Збагачений»)

Коктейль рекомендований пацієнтам від 30 до 35 років, основні показання:

    профілактика і корекція перших ознак вікового і фотостаріння;
    глибоке зволоження шкіри;
    корекція незначних вікових дефектів шкіри - дрібних зморшок, в'ялості, атрофії;
    лікування куперозу, зміцнення судинних стінок;
    лікування «стресової» шкіри при проявах синдрому хронічної втоми, важких психологічних навантаженнях і т.п.

Тривалість курсу складається з 4-6 сеансів з інтервалом  1-2 тижні і 3 підтримуючі процедури  кожні 3 місяці. Техніка введення - папульна, поверхневий і серединний наппаж, лінійно-ретроградна (голка вводиться на потрібну глибину під певним кутом, введення препарату проводиться при зворотному ході голки, він як би заповнює утворений нею лінійний канал в дермі).
NCTF 135 НА + («Екстразбагачений»)

Цей препарат орієнтований в основному на старшу вікову групу - від 35 років - і застосовується для:

    корекції вікових дефектів шкіри - зморшок малої і середньої ступеня вираженості, в'ялості, нерівностей мікрорельєфу;
    посиленого зволоження збезводненої шкіри;
    профілактики при інтенсивній інсоляції (перед і після поїздок в жаркі країни, під час відвідування солярію, заняттях такими видами спорту як альпінізм, катання на гірських лижах, віндсерфінг і т.д.), а також для попередження сонячних опіків у людей з чутливою до ультрафіолету шкірою ;
    лікування «стресової» шкіри;
    лікування куперозу;
    профілактики дегенеративних змін в шкірі в період гормональних перебудов;
    підготовки та реабілітації пацієнтів при глибоких хімічних пілінгах, механічних та лазерне шліфування, пластичних операціях;
    як допоміжний засіб у комплексній терапії пацієнтів з фотодерматозом.

Курс лікування складається з 3-5 сеансів, що проводяться з інтервалом в 2-3 тижні, і 2 підтримуючих процедур через кожні 3 місяці. Техніка введення - папульна, серединний наппаж і лінійно-ретроградна.
Мезотерапія волосяної частини голови

Для будь-якої жінки, яка стежить за собою, краса волосся і його здоров'я має таке ж значення, як і збереження стрункої фігури та молодість шкіри. У сучасному ритмі життя ми постійно піддаємо себе і своє волосся шкідливим впливам, тому підтримка йому просто необхідна. Можна купувати дорогі шампуні і бальзами, обслуговуватися у кращого перукаря, але при низькому імунітеті чи авітамінозі волосся все одно буде слабким, тонким і схильним до випадіння.

Клініка ‪MediSkin‬ може допомогти Вам у боротьбі за гарне і здорове волосся.
Процедура - ‪мезотерапія‬ для волосся французьким мезококтелем від ‪‎Filorga‬ - це нова і дуже ефективна процедура для омолодження шкіри голови і відновлення волосся.
Показання до мезотерапії голови :

- андрогенне облисіння
- алопеція ( патологічне випадіння волосся )
- себорея
- лупа
- свербіж
- ламкість
- порушення роботи сальних залоз
- посічені кінчики волосся
Ембріобласт філорга

З віком у кожної жінки виникають проблеми різного характеру із збереженням молодості і краси. Прекрасна половина людства, що виключає використання пластичної хірургії в косметології, вибирає сеанси мезотерапії.

Ембріобласт  Філорга має унікальний і перевірений склад: нуклеїнові кислоти, мінерали і вітаміни, фосфоліпіди, фактори росту клітин і нуклеїнові кислоти, а також зовсім  не містить ароматизаторів, консервантів і стабілізаторів  . Завдяки такому складу, метод є абсолютно безпечним і якісно діє на омолодження обличчя,  добре переноситься клієнтами , але його слід обережно призначати пацієнтам при непереносимості продуктів тваринного походження.   Амінокислоти і вітаміни, що входять до складу препарату, повністю регенерують і відновлюють пошкоджені тканини старіючої шкіри.  Ембріобласт стимулює клітинний ріст і позитивно діє на біохімічні реакції  в шкірі.
В рамках однієї процедури Ембріобласт відмінно поєднується з препаратом M-НА 10 Філорга, особливо у пацієнтів з сухою атонічною шкірою в період менопаузи. Курс процедур визначається індивідуально, інтервали між процедурами складають 2-3 тижні. Препарат вводиться у верхні шари шкіри мікроголкою, що повністю виключає пошкодження шкіри. 
Результат омолодження помітний вже після п'ятого - шостого сеансу. Спостерігається покращення тонусу шкіри, повертається здоровий блиск і природний колір шкіри.  Дія препарату поширюється на захист тканин від різного роду захворювань і активізацію біохімічних реакцій.
Мезотерапія для волосся дуже популярна не тільки серед жінок , але також серед чоловіків, у яких є проблеми з облисінням.
Переваги мезотерапії для волосся мезококтелем Filorga :
По-перше, активні речовини надходять безпосередньо до волосяних цибулин, а це ефективніше, ніж застосування зовнішніх засобів.
По-друге, ін'єкційні коктейлі підбираються для кожного пацієнта індивідуально і містять саме ті вітаміни, мікроелементи, мінерали, які забезпечать оптимальний в кожному конкретному випадку ефект.
Метод має дуже хороші  відгуки і користується великою популярністю у жінок  і чоловіків різної вікової категорії. Одним з головних факторів, що визначають популярність цього методу омолодження, є доступна ціна і швидкий результат.

Основний плюс мезотерапії - не викликає звикання і при правильному використанні не викликає побічних реакцій.

Результат :

1 «Пожвавлення» шкіри, особливо проблемних ділянок.
2 Зменшення глибини зморшок в області декольте, обличчя, шиї.
3 Поліпшення кольору шкіри.
4 Виводить шкіру зі стану «стресу» та наявність авітамінозу.
5 Лікування вугрової висипки на початкових стадіях .

Ембріобласт не рекомендується призначати пацієнтам з жирною пористою шкірою, так як препарат стимулює роботу сальних залоз. Прийміть рішення правильно - поверніть собі молодість і здоровий вигляд, ви цього варті!
PRP-терапія
Ін'єкції БОТОКСУ
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ
Контурна пластика
Професійна косметика для домашнього догляду
Лікар-дерматокосметолог, ін'єкціоніст Наталія Дербаль
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Back
Next