МІКРОБЛЕЙДИНГ
в МедіСкін
МІКРОБЛЕЙДИНГ
в МедіСкін

Що це за процедура?

Свою назву вона отримала від англійського Microblading - «мікролезо». І дійсно, мова йде про самі мікроскопічні технології. Фарба наноситься під шкіру дуже тонкими голками вручну. Майстер промальовує кожен волосок або виконує легку розтушовку, маючи можливість контролювати свої рухи протягом всього процесу. Завдяки такій детальності виконання помітити мікроблейдинг практично неможливо. Брови виглядають природно навіть з відстані двох кроків!
Підготовка до процедури
Перед корекцією майстер зазвичай просить відростити натуральні брови, для цього достатньо протягом двох тижнів не вищипувати брови і не використовувати будь-які засоби для видалення зайвих волосків. Мікроблейдинг брів в СПб та інших великих містах пропонують багато салонів краси. Заздалегідь запишіться на прийом у вподобаному закладі та отримайте попередні рекомендації від фахівця. Процедура починається з нанесення знеболюючого засобу, найчастіше у вигляді гелю. У цей час можна точно вибрати відповідну форму, її майстер малює за допомогою косметичного олівця з урахуванням побажань клієнтки. Після цього підбирається потрібний колір, і пігмент вводиться під шкіру за допомогою найтоншої одноразової голки. Час процедури-від 40 хвилин до 2 годин, все залежить від обраної техніки (волоскова або тіньова) і площі зафарбовування.


ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ МІКРОБЛЕЙДИНГУ
ВЖЕ СЬОГОДНІ

Ужгород (067) 167 5000
                (095) 711 4494
Хуст        (097) 966 5000
Що робить обличчя виразним і може кардинально його змінити?

Вірно, мова йде про брови. Їх форма і товщина може помітно змінити вираз обличчя, зробити його привабливим, добрим чи злим, сумним або радісним. А ось нечіткі або недоглянуті брови можуть зіпсувати враження навіть від самих красивих очей або правильного носа. Існує маса способів підкреслити або змінити природні лінії. Наприклад, мікроблейдинг брів. Що це за технологія і кому вона підходить?

Гідна альтернатива татуажу!

Кілька років тому неймовірне поширення і популярність отримав татуаж, або перманентний макіяж. Це технологія нанесення фарбувального пігменту під шкіру, альтернативна повноцінним татуювань. Однак для татуажу використовуються спеціальні голки і машинки, завдяки яким фарба наносилася на оптимальну для шкіри обличчя глибину. Тримався такий довгостроковий макіяж кілька років, після чого його можна було зробити знову. Однак татуаж мав і деякі недоліки. Це насамперед тривалий період загоєння, хворобливість процедури. Не так давно багато салонів стали пропонувати своїм клієнткам мікроблейдинг брів.
Рекомендації по догляду в період загоєння

Швидкість загоєння - саме цим вигідно відрізняється нова технологія від класичного татуажу. Відразу після процедури можливий незначний набряк обробленої зони, але вже на наступний день він проходить безслідно. Якщо ви вирішите зробити мікроблейдинг брів, загоєння пройде практично непомітно. Не можна грубо розколупувати і почухувати шкіру, в перші дні на ній утворюється практично непомітна плівка, яка потім сама відпаде. Відмовтеся від відвідування сауни, лазні, солярію до повного загоєння. Рекомендується також уникати серйозних фізичних навантажень та купання у відкритих водоймах і басейнах. Допомогти швидше відновитися шкірі можна, обробляючи брови маззю «Бепантен» або одним з його аналогів. Обов'язково проконсультуйтеся з косметологом і підберіть оптимальний варіант догляду за травмованої областю.
Переважна більшість жінок, що зважилися на поліпшення форми брів найсучаснішим способом, роблять корекцію після основного сеансу. Приблизно через 30-50 діб після процедури можна оцінити отриманий результат і трішки його підправити для досягнення більш природного ефекту. Звичайно вже при запису майстер попереджає, що якщо ви вибираєте мікроблейдинг брів, корекція, швидше за все, знадобиться. Втім, боятися цього не потрібно. Коригування зазвичай займає не більше 20 хвилин і коштує зовсім не дорого. Скільки ж тримається мікроблейдинг? Пігмент тьмяніє, а потім і виводиться повністю вже через 11-18 місяців. Термін індивідуальний і залежить від обраного барвника і особливостей шкіри клієнтки. Важливо зрозуміти, перш ніж вибирати мікроблейдинг брів, що це щадна процедура з недовготривалим ефектом. Якщо результат вам сподобається, для його постійного підтримання корекцію потрібно робити мінімум раз на рік..

Процедуру Мікроблейдинг Ви можете пройти у клініці апаратної косметології у МедіСкін
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Back
Next