МІКРОКРИСТАЛІЧНА ДЕРМАБРАЗІЯ (МЕДИЧНІ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ)
в МедіСкін
МІКРОКРИСТАЛІЧНА ДЕРМАБРАЗІЯ (МЕДИЧНІ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ)
в МедіСкін
ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ ЛАЗЕРНОГО ВІДБІЛЮВАННЯ ПІГМЕНТАЦІЇ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Також ми рекомендуємо поєднувати шліфування шкіри з:
Програма лікування від DMK (США)
Домашній догляд
PRP-терапія
"Ін'єкції краси"
Лікування на апараті HydraFacial MD
Що таке мікрокристалічна дермабразія?

Кристалічна мікродермабразія (механічний пілінг обличчя) - це косметологічна процедура шліфування шкіри обличчя, рук, зони декольте, живота, стегон і грудей за допомогою потоку кристалів, спрямованих під високим тиском на поверхню шкіри. Мікродермабразія на теперішній час є альтернативою лазерній шліфовці, так як практично немає побічних ефектів та протипоказів. Це швидкий і майже безболісний метод, який не потребує анестизії. В системі Ultrapeel застосовуються інертні мікроскопічні кристали оксиду алюмінію високого ступеня очистки, їх розміри повністю відповідають розмірам клітин верхнього шару шкіри.
Які покази до проведення процедури мікродермабразія:

Поверхневі зморшки;
Пігментні плями;
Зміна кольору шкіри і її потовщення;
Дряблість та втрата тонусу шкіри;
Післяродові розтяжки на животі;
Розтяжки на зовнішній поверхні стегон внаслідок різкої зміни ваги;
Розширені пори;
Лікування акне і наслідків вугревої хвороби;
Рубці різної глибини і різного походження.
Схема роботи:

Відбувається потік мікрокристалів по закритій спеціальній системі трубок зі спеціальним ручним наконечником подається вакуум на поверхню шкіри, тим самим вибирає із шкіри клітини рогового шару та епідерміса. Потім оброблений порошок разом з клітинами епідерміса збирають в колбу, яка захищена фольгою. Глибину дії можна постійно контролювати вакуумом.Схема роботи пристрою

Позитивні результати помітні вже після проведення першої процедури!
А саме:

При жирному типі шкіри: звужуються пори та зменшується їх кількість, нормалізується серборегуляція.
При шкірі з розтяжками і рубцями: рубці зменшуються у розмірі, покращується колір шкіри, шкіра стає однотонною.
При зрілій шкірі покращується колір та зменшуються дрібні зморшки, шкіра стає пружною та еластичною.
При шкірі з пігментацією: шкіра стає світлішою і пігментація стає майже непомітною та ін.
Результати проведення процедури мікрокристалічної дермабразії
Процедура мікродермабразії проводиться в клініці МедіСкін за допомогою спеціального апарату PEPITA (Італія). Наш апарат вважається одним з НАЙКРАЩИХ апаратів для кристалічної мікродермабразії в світі!!! Він дозволяє шліфувати шкіру до «кров'яної роси». Тому процедури на ньому вважають саме медичною мікродермабразією!

У ньому створюється вакуум і рухаються мікроскопічні, стерильні частинки - кристали окису алюмінію , що передаються через наконечник апарату, відлущують клітини епідермісу і активно шліфують шкіру обличчя, вирівнюючи і розгладжуючи її. Даний апарат дозволяє лікарю вибрати силу і частоту впливу, в залежності від проблеми: від легкого зняття зайвих рогових лусочок до поступового вирівнювання поверхні шкіри. Тому після проведення мікродермабразії у клініці МедіСкін - ми гарантуємо відсутність почервоніння на шкірі.
Спеціальна анестезія не потрібна. Тривалість процедури, як правило, становить не більше 30 хвилин/ Процедура рекомендована, як для чоловіків, так і для жінок різного віку, які мають проблеми з шкірою від 12 і до 65 років. Кількість процедур назначається лікарем індивідуально: 3-5 процедур. Для досягнення найкращого ефекту лікарі клініки, при необхідності, можуть поєднувати мікродермабразію з різними лікувальними процедурами. Після процедури мікродермабразії наноситься заспокійлива маска, через кілька хвилин крем по типу шкіри. Шкіра стає трошки рожевого кольору, але це проходить через кілька хвилин.
Протипоказання:

виражений купероз;
дерматоз в активній стадії;
піодермія (гнійничкові ураження шкіри).


Мікродермабразія - процедура, що надає шкірі СВІЖОГО, ЗДОРОВОГО та СЯЮЧОГО вигляду і не має жодних побічних ефектів
Чому не можна плутати мікродермабразію кристалами алюмінію та алмазну мікродермабразію?

Апарати з алмазною мікродермабразією роблять більш м'який вплив. Алмазна мікродермабразія нагадує системи по домашньому догляду для дермабразії, але в посиленому варіанті. ЇЇ не можна називати «шліфуванням шкіри», це відлущування шкіри.
Уявіть собі швидко обертається наконечник з алмазним напиленням. Якщо мікрокристали алюмінію подаються під тиском і знімають верхній роговий шар, всмоктуючись назад в наконечник з відлущеними клітинами, то при алмазній мікродермабразії, наконечник безпосередньо працює на шкірі, вакуум працює тільки на всмоктування відлущених клітин.Алмазна мікродермабразія відлущить ороговілі клітини на шкірі на подобі скрабу. В той час як кристалічна мікродермабразія ШЛІФУЄ шкіру і здатна знімати кілька шарів шкіри на подобі лазера аж до кров'яної роси!

В нашій клініці процедури мікродермабразії дуже ефективно поєднуються з лікувальними процедурами на космецевтиці DMK (США) та «ін'єкціями краси» для вирішення найскладніших проблем шкіри!
Підготовка до ін'єкційних процедур та реабілітація.

Дослідження показали, що здорові клітини-фібробласти продукують і здоровий колаген, який довше утримує наповнювач в тканинах. Мікродермабразія шкіри обличчя - це м'який і безболісний спосіб позбутися «мертвих» клітин шкіри і стимулювати її регенерацію. Іншими словами, мікродермабразія - це доведена до досконалості процедура механічного пілінгу. Тому поєднання мікродермабразії та ін'єкційних методик - взаємодоповнюючі процедури.
Гіперпігментація

Дермабразія дозволяє видалити верхні пігментовані шари шкіри і в поєднанні з відбілюючою серією космецевтичного бренду DMK призупинити продукцію меланіну
Розтяжки шкіри (стрії)

Застарілі стриї представляють собою ряди однорідних не гіпертрофованих білих рубців. Вони не є ідеальним показанням для мікродермабразії, оскільки подібне лікування мало, що може дати пацієнтам. Свіжі стрії - пряме показання для лікування мікродермабразією. Рубці на шкірі молочних залоз і на животі є найкращими показаннями. Вони являють собою вертикальні ряди тонких горизонтальних рисочок. Дрібні, в'ялі складки, які утворюються при зморщувані шкіри створюють враження порожнечі під ними. Необхідне число сеансів від 10 до 15-20 процедур. Спочатку призначається курс з 10 сеансів з інтервалом в 7 днів, потім - відпочинок протягом 2-х місяців для самостійної регенерації шкіри, після чого проводиться новий курс з 5-10 сеансів. Після кожної процедури доцільно застосовувати ферментні маски бренду DMK, трансдермальні креми, що містять незамінні амінокислоти, бетаглюкан, вітамін С та інші речовини.

Згладжування рубців після травм, опіків, пластичних операцій.

Завдання полягає в тому, щоб піддати абразії як атрофовані і гіпертрофовані зони, так і по периферії для стимуляції дерми та епідермісу. Глибина обробки повинна варіюватися в залежності від товщини пошкодженої ділянки. Після процедури, для зменшення випоту, ми застосовуємо асептичну протизапальну маску. Інтервал між процедурами повинен бути не менше 2-3 тижнів до повного загоєння.
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Лазерне шліфування шкіри
Back
Next