ВАС ВІТАЄ КЛІНІКА АПАРАТНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ МедіСкін м.Хуст
ВАС ВІТАЄ КЛІНІКА АПАРАТНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ МедіСкін м.Хуст
ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Ужгород
(067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
ХОЧЕШ ПРАЦЮВАТИ У НАС?

Клініка МедіСкін знаходиться у активному розвитку! Тож, якщо Ви молодий, прогресивний лікар та мрієте знайти себе у приватному секторі медицини, працювати в дружній атмосфері, постійно вдосконалювати свій професійний рівень та отримувати достойну заробітну плату - Ви той хто нам потрібен. 

Надішліть резюме за адресою: LizaZakarpattya@mail.ru

Ми чекаємо саме на Вас!!!
ВПЕРШЕ в Україні і тільки в ‪МедіСкін‬ ‪‎Ужгород‬!

Діодний лазер MeDioStar NeXT PRO 2015 року (Німеччина)

Нашим пацієнтам доступна ‪лазерна епіляція‬ на всіх фототипах шкіри, визнана "золотим стандартом" в усьому світі; лікування судинних патологій; терапія акне; видалення пігментних плям; омолодження та відбілювання шкіри.

Переваги діодного лазеру ‪MeDioStar NeXT PRO‬

- одночасна подача подвійного імпульса (810нм-950нм) - це нова технологія більш ефективного та безпечного руйнування волосяних фолікулів розміщених на різній глибині в дермі, дозволяє працювати на всіх фототипах (І-VІ) незахоплюючи інші структури шкіри.
- висока швидкість обробки ділянки завдяки високій частоті повторення імпульсів значно скорочує час проведення процедур.
- вбудована система охолодження Плат'є разом з технологією подвійного імпульсу знімає теплову напругу на шкіру та гарантує комфорт та безпечність процедури.
- проводити процедури можна круглий рік!

‪MediSkin‬ - це завжди найновітніше обладнання в руках найкращих професіоналів! Все просто - МИ НАЙКРАЩІ!
В клініці МедіСкін представлено абсолютно новий діодний лазер МеДіоСтар (2012). Унікальний на нашому регіоні та рівних якому в Закарпатській області НЕМА!

Лазер MeDioStar NeXT VAS - це нове покоління діодних лазерів, з двома довжинами хвиль - 810нм та 940нм з новою системою подачі енергії лазера та компактною системою охолодження.  MeDioStar - це синонім безболісної, безпечної епіляції та делікатного видалення судин.
Області застосування наших лазерів:

- видалення волосся різного кольору та товщини на будь-якому фототипі шкіри
- видалення судинних патологій
- видалення пігментних патологій
- фотоомолодження, покращення тонусу шкіри
- комплексна терапія акне
Переваги лазера MeDioStar NeXT VAS:

- одночасна подача подвійного імпульса (810нм-950нм) - це нова технологія більш ефективного та безпечного руйнування волосяних фолікулів розміщених на різній глибині в дермі, дозволяє працювати на всіх фототипах (І-VІ) незахоплюючи інші структури шкіри.
- висока швидкість обробки ділянки завдяки високій частоті повторення імпульсів значно скорочує час проведення процедур.
- вбудована система охолодження Плат'є разом з технологією подвійного імпульсу знімає теплову напругу на шкіру та гарантує комфорт та безпечність процедури.
- проводити процедури можна круглий рік!
Апарат для мікрокристалічної дермабразії Ultrapeel Pepita (Італія)

Процедура мікродермабразії проводиться в клініці МедіСкін за допомогою спеціального апарату PEPITA (Італія). Наш апарат вважається одним з НАЙКРАЩИХ апаратів для кристалічної мікродермабразії в світі!!! Він дозволяє шліфувати шкіру до «кров'яної роси». Тому процедури на ньому вважають саме медичною мікродермабразією!

У ньому створюється вакуум і рухаються мікроскопічні, стерильні частинки - кристали окису алюмінію , що передаються через наконечник апарату, відлущують клітини епідермісу і активно шліфують шкіру обличчя, вирівнюючи і розгладжуючи її. Даний апарат дозволяє лікарю вибрати силу і частоту впливу, в залежності від проблеми: від легкого зняття зайвих рогових лусочок до поступового вирівнювання поверхні шкіри. Тому після проведення мікродермабразії у клініці МедіСкін - ми гарантуємо відсутність почервоніння на шкірі.
Ударно-хвильова терапія на апараті STORZ MEDICAL MASTERPULS MP100 (Швейцарія)

Швейцарський апарат ударно-хвильової терапії виробництва STORZ MEDICAL MASTERPULS MP100 - це одна з найпопулярніших систем в світі, призначена для проведення класичної радіальної ударно-хвильової терапії.

Основними перевагами зазначеного обладнання є його мобільність і висока потужність радіальних хвиль. Апарат незамінний під час проведення реабілітаційних заходів після травм і хірургічних втручань, а також під час проведення тренувальних програм, професійних змагань.

Апарат має цифровий дисплей, на якому відображається частота і кількість ударів, а також тиск. У ньому є вбудований потужний компресор, який працює практично безшумно, і оснащений новітньою ультразвуковою системою.

апарат ефективно застосовується при лікуванні наступних показань:

целюліта
епіконділіта;
хондропатії надколінка;
артроз;
ахіллодінію;
плантарного фасциита (шпори п'яти);
"кісточки" в області стопи;
міофасциальних тригерних точок;
інших порушень в місцях кріплення сухожиль;
простатит;
активації і розслаблення сполучної і м'язової тканини.
Процедури догляду на апараті HydraFacial MD (США)

HydraFacial - апарат для вакуумного гідропілінг (неінвазивний омолодження)
Революційність HydraFacial в унікальному комплексній дії, повній відсутності періоду реабілітації і короткою тривалістю процедури при максимальному ефекті омолодження (це і називається «професійна чистка обличчя»).

Що входить в комплекс процедур  на апараті HydraFacial?
1.Відлущення верхнього шару дерми за допомогою спеціальних унікальних насадок. Вони одноразові,  крім того, насадки бувають різними, з різним ступенем абразивності, а значить, дозволяють вирішувати цілий спектр завдань з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта
2.Вакуумний вплив не обмежується  очищенням шкіри,а має комплексний вплив, оскільки вакуум  не тільки забезпечує швидке і високоефективне очищення пор, але і   від сала і забруднень. Вакуумний вплив активно стимулює процеси регенерації дерми, здійснює лімфодренаж і ліфтинг (безопераційну підтяжку) шкіри обличчя.
Вакуумно-роликовий масаж STARVAC (Франція)

STARVAC SP Original - система вакуумно-роликового масажу palpate / roll massage

Система створює контрольоване розрідження на поверхні шкіри. Шкірна складка втягується між двома роликами. Відстань між цими роликами змінюється, адаптуючись до товщини шкірної складки. Під час просування насадки, шкірна складка прокочується між двома валиками, і виникає унікальне вплив: масаж + прокатування + вакуум.
Дві ущільнювальні грані, розташовані перед і позаду роликів, підсилюють дренажний ефект на лімфатичну систему, в той же час додаткові ролики з обох сторін насадки полегшують її просування. Спеціально розроблений дизайн насадок, захищений міжнародним патентом, дає можливість проводити потужний масаж при малих енерговитратах.
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Back
Next