Пілінги в МедіСкін
Пілінги в МедіСкін
ЗАПИШИСЬ НА ПІЛІНГ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Ужгород
(067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Також ми рекомендуємо поєднувати ДМК з:
Домашній догляд від ДМК (США)
"Ін'єкції краси"
Лікування на апараті HydraFacial MD
Мікрокристалічна дермабразія
Лазерне відбілювання пігментації
Лазерне омолодження
Лазерне лікування акне
Що таке пілінг?

Пілінг - це оновлення шкіри за допомогою відлущування її верхнього шару.

Вирішує проблеми: тьмяність, нездоровий колір шкіри; розширені пори, рубці, розтяжки; підвищена жирність шкіри; схильність до вугревого висипання; нерівний рельєф шкіри; зморшки; знижений тонус шкіри; пігментні плями; передчасне старіння.
За способом проведення пілінги бувають:

- Хімічні пілінги (мигдальний, саліциловий, гліколевий, піровиноградний, молочний, аргіпеі або аргіріліновий, ретинолової, трихлороцтовий, фенольний);
- механічні пілінги - мікродермабразія (використання абразивних частинок, наприклад, оксид алюмінію, кристали корунда і ін.);
- апаратні пілінги (лазерне омолодження, чистка-пілінг, брашинг, гідродермабразія HydraFacial);
- ензимні пілінги (використання ферментів рослин);
- натуральні пілінги (йогуртовий та ін);
- комбіновані пілінги (Novasid + мікрошліфування, пілінг Джеснера та ін)

За глибиною впливу пілінги бувають:

- поверхневі,
- серединні,
- глибокі.

Спектр дерматологічних проблем, що вирішуються
за допомогою процедури пілінгу, дуже широкий: лікування
активної вугрової хвороби і її наслідків у вигляді рубців, плям постакне;

- профілактика старіння;
- корекція вікових змін (зморшок);
- сухість і атонія шкіри;
- гіперпігментація;
- сонячний і віковий кератоз;
- контагіозний молюск;
- усунення рубцевих змін, стрий (вирівнювання шкіри)

Пілінг є серйозною і досить ефективною процедурою тільки в тому випадку, якщо обрано правильний метод його проведення і призначений відповідний домашній догляд. Деякі пілінги вимагають підготовки шкіри, майже завжди - відновлюючого догляду в постпілінговий період. Від цього багато в чому залежить результат процедури. Питання про те, який пілінг буде найбільш ефективний і показаний Вам, вирішується на консультації з дерматокосметологом.
Хочете, щоб шкіра «тут і зараз»? Саме пілінг дає максимум ефекту - гладку шкіру, зменшення видимих ​​зморшок і сяючий зовнішній від. В МедіСкін Ви знайдете величезний вибір пілінгів. Найбільший вибір в Закарпатській області. Наші лікарі підберуть саме для Вас ідеальний.

Пілінг (від англ. Слова to peel - чистити) - це косметична процедура, що сприяє злущування верхніх шарів епідермісу і поліпшує обмінні процеси в шкірі.

Пілінгом є будь-яка процедура відлущування шкіри: від поверхневого домашнього скрабування до глибокого пілінгу, проведеного в умовах стаціонару.
Оновлені пілінги Filorga в МедіСкін

Лабораторія Filorga розробила нові вдосконалені пілінги на основі  гліколевої кислоти та глюконолактону , завдяки чому вони ідеально підходять для чутливої шкіри.

Основне завдання пілінгів Філорга - очищення шкіри від різних забруднень і вирівнювання її кольору. З плюсів процедури можна відзначити невисоку вартість і можливість використання в будь-який сезон незалежно від сонячної активності .

Пілінг філорга  Time peel  ефективний при:

-гіперчутливій шкірі , коли інші пілінги протипоказані ;
-перших ознаках старіння ;
-різних видах пігментації ;
-фотопошкодженнях шкіри ;
-нерівностях шкіри і зморшках ;
-жирній шкірі з розширеними порами ;
-рубцях і постакне ;
-нездоровому кольорі обличчя

Результат помітний вже на третій день після процедури , а саме :

- Шкіра підтянута , пружна, сяюча ;
- Рівний колір обличчя;
- Зменшення зморшок та пігментних плям;
- Зменшення проявів постакне та звуження пор.

"Рідкий лазер", або Шестишаровий пілінг ДМК (серединний пілінг)

Творець косметики Данне досліджував безліч способів ексфоліації мертвих рогових клітин на поверхні шкіри і звернув свою увагу на результат лазерних CO2 пілінгів. Данне створив протокол процедури, що дає схожий результат, але не має протипоказань і порушень пігментації.

Ця процедура отримала назву "Рідкий лазер".

Методика "Рідкий лазер" ефективна не тільки для ексфоліаціі шкіри, але і для омолодження, завдяки дії вітаміну А. У косметології вітамін А використовується як речовина, що сприяє оновленню клітин.

Для проведення ефективної процедури необхідно готувати шкіру протягом двох тижнів лосьйоном з вмістом ретинолу - RETOSIN. При щоденному застосуванні мертві клітини епідермісу м'яко відлущаться з поверхні шкіри, забезпечуючи ідеальні умови для рівномірного проникнення пілінгу. Крім цього, ретинол забезпечить стимуляцію регенераційних процесів.

Суть процедури полягає в нанесенні спеціальної пілінг сироватки з суміші кислот, яку змивають через 8 годин. Кілька наступних днів, здається, що нічого не відбувається. Необхідно щовечора продовжувати наносити ретинолової лосьйон RETOSIN.

Насправді мертві клітини рогового шару темніють, шкіра набуває жовтуватого відтінку, шкіра навколо очей і рота може виглядати більш зморшкуватою і постарілою. Однак до 7-10 дня щоденного нанесення лосьйону пацієнт вказує на формування нової рожевої і щільної шкіри під старим епідермісом, який поступово відлущуючись, дає місце молодим клітинам.

Вигляд шкіри під час проведення процедури "Рідкий лазер"
Сама процедура пілінгу займає не більше 15 хвилин, косметолог може запросити Вас на наступний день, щоб ще нанести кілька шарів фруктових кислот, якщо шкіра у Вас дуже щільна або це вже не перша процедура, особливо при лікуванні рубців після вугрових висипань або розтяжок.

Спеціаліст готує суміш кислот безпосередньо перед процедурою пілінгу - вона може бути легка, помірна або підвищеної активності в залежності від типу шкіри і глибини естетичної проблеми - пігментних плям, зморшок, рубців або розтяжок.

Пік лущення і відчуття стягнутості доводиться на 3-4 день, коли в домашніх умовах рекомендується зробити зволожуючу маску. Лущення після шестіслойних пілінгу Данне крупнопластинчасте, кірки світло-коричневого кольору, тому з 3-го по 6-7-ий день в період після пілінгу краще залишитися вдома, якщо Ваша діяльність пов'язана з активним спілкуванням.
Для остаточного відновлення шкіри через 10 днів після пілінгу необхідно провести заключну відлущуючу процедуру за допомогою ензимної маски Данне "Lift off". І ваша шкіра буде виглядати немов порцелянова!

Після пілінгу рекомендується наносити відновлюючий догляд ДМК - Solar Damage Gel, або Beta Gel та наносити сонцезахист з мінімальним показником SPF50.

В клініці апаратної косметології МедіСкін - це найдієвіший і найрадикальніший пілінг. Процедури "Рідкого лазера" ми проводимо тільки в осінньо-зимній період, коли сонце не надто агресивне.
Також в МедіСкін Вам можуть запропонувати інші пілінги:

- лужний пілінг
- ензимний (ферментний) пілінг
- гліколевий пілінг
- саліциловий пілінг
- феноловий пілінг
- гідропілінг HydraFacial
- комбіновані пілінги
- механічні пілінги (мікрокристалічна дермабразія)
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Процедура Fire and Ice ("Червона доріжка")

Клінічно активна система, призначена для лікування шкіри, забезпечує миттєвий результат, видимий ліфтинг, розгладжує дрібні зморшки, пом'якшує і освітлює шкіру, стимулює оновлення на клітинному рівні.

Цей інтенсивний догляд призначений для швидкого і безпечного відновлення здорового зовнішнього вигляду шкіри. Ключовими моментами цього догляду є використання двох масок: інтенсивної маски-пілінгу INTENSIVE RESURFACING MASQUE і омолоджуючої маски REJUVENATING MASQUE.

Маска-пілінг була створена спеціально для швидкого і безпечного відновлення верхнього шару епідермісу, без надмірного лущення і висушування шкіри. Рослинні екстракти (цукрової тростини - джерело 18% гліколевої кислоти, цитрусових кислот, яблучного насіння і зеленого чаю), а також ретинол і ніацинамід в комбінації з каоліном дбайливо десквамірують поверхневий шар шкіри, вичищаючи пори і вирівнюючи рельєф обличчя.

Омолоджуюча маска живить і зволожує шкіру. Завдяки своєму складу - гіалуронова кислота, алое вера, екстракт кісточок винограду, зеленого чаю, кореня лакричника і розмарину, маска не просто оживляє шкіру, але і відновлює здорові фізіологічні процеси в шкірі. Аромат кориці і прохолодною перцевої м'яти під час процедури будять феноменальну чуттєвість, активність і спокій одночасно.

ТРИВАЛІСТЬ: 30-60 ХВИЛИН
Back
Next