Кабінет медичного педикюру
в МедіСкін
Кабінет медичного педикюру
в МедіСкін
ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ МЕДИЧНОГО ПЕДИКЮРУ
ВЖЕ СЬОГОДНІ

Ужгород (067) 167 5000
                (095) 711 4494
Хуст        (097) 966 5000
Що таке подологія?

Усі ми хочемо, щоб наші ніжки залишалися красивими. У цьому нам допоможе подолгія.

Подологія (від грец. Podo - «стопа») - наука про догляд за здоровою і проблемною стопою, що приділяє особливу увагу профілактиці захворювань і патологічних змін стопи, лікування і корекції проблем врослого нігтя, зокрема, зняття фізичного болю. Лікар-подолог займається діагностикою, лікуванням, профілактикою і медичним доглядом за стопами.

Сучасна подологія допомагає у вирішенні таких проблем:
-врослий ніготь;
-мозолі;
-папіломи;
-бородавки;
-суха шкіра та тріщини на стопі;
-гіперкератоз та гіпергідроз (пітливість ніг);
-варикозне розширення вен;
-грибкові захворювання.
Розвиток подології вивело мистецтво педикюру на нову висоту. Завдяки їй багато захворювань ніг, з якими раніше справлялися тільки хірургічним шляхом, тепер можуть виліковувати без жодної операції.

Лікування врозших нігтів

Врослі нігті є дуже поширеною проблемою, при якій нігтьова пластина вростає в край нігтьового валика, що викликає запалення та подразнення. Неправильне обрізання нігтів, травми та незручне взуття є найбільш поширеними причинами виникнення проблем з нігтями. При лікуванні та видаленні врослого нігтя використовують спеціальні медичні інструменти, тонкі фрези та розмякшуючі речовини, які допомагають зробити процедуру безболісною та нетравматичною.

Пітливість ніг.


Ще одна проблема, яка знайома багатьом, це підвищена пітливість ніг. Причиною цього може бути незручне взуття, великі фізичні навантаження, інфекційні захворювання та захворювання шкіри. Сучасна подологія для боротьби з підвищеною пітливістю використовує ботокс. Ботоксом обколюють проблемну зону і препарат блокує звязок між нервовими закінченнями і потовою залозою. Через кілька днів потовиділення проблемної зони суттєво зменшується.
Лікування та виділення #мозолів
Мозоль - це ділянка твердої, грубої та омертвівшої шкіри, яка виникає внаслідок тертя та тиску.Мозолі бувають мякі та тверді. Мякі мозолі виникають в міжпальцевому просторі. Видаляється такий мозоль за допомогою спеціальних інструментів, після чого проводиться комплексна обробка і захист від тертя та тиску.Твердий мозоль має форму конуса. Є безпечні методи видалення твердих мозолів - висверлювання та вирізання. Така процедура є абсолютно безпечною та безболісною.Будь-який мозоль,обовязково, потребує лікування та видалення.
Лікування #тріщин на #стопі
Суха шкіра та тріщини на стопі - це проблема багатьох людей. При лікуванні, краї тріщин мають бути сточені, за допомогою спеціальних інструментів. В результаті такої обробки мертві клітини видаляються і уже не будуть заважати процедурі регенерації шкіри. Після того на уражену ділянку наносять спеціальні лікувальні засоби, які володіють протизапальними, відновлювальними та косметичними властивостями.
Здорова стопа - здоров'я ваших ніг!

Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Які проблеми вирішує подологія?

- вростання нігтів;
- пожовтіння нігтів;
- мозолі;
- гіперкератоз;
- тріщини на стопах;
- тріщини міжпальцевих промежків;
- діабетична стопа
- папіломи;
- бородавки;
- гіпергідроз (пітливість ніг);
- варикозне розширення вен;
- грибкові захворювання.

Фахівці МедіСкін допоможуть вирішити будь-яку із перелічених проблем та вчасно помітять навіть незначні зміни та одразу призначать ефективне лікування.
Лазерне лікування грибка нігтів

Оніхомікоз - хвороба, з якою стикалася більшість людей протягом свого життя. Грибок нігтів є досить небезпечним інфекційним захворюванням, так як несвоєчасне лікування може призвести до руйнування нігтьової пластини. Поява грибка позначається на текстурі нігтя, він починає розшаровуватися, втрачає здоровий блиск і може змінити колір. Це перші головні сигнали прояви грибка, що означає необхідність швидкого ухвалення заходів щодо його усунення. Найчастіше грибок живе у вологому і теплому середовищі, де досить сприятливий клімат для його розмноження. Тому відвідування різних громадських місць, таких як басейн, лазні, сауни, підвищує ризик зараження.
Достатньої популярності набув метод лікування з використанням лазерів. Перед процедурою необхідно здати аналіз, який підтвердить наявність грибка, після чого фахівець зможе приступити до лікування.
Лазерне лікування грибка є ефективним і простим методом, який зможе швидко повернути вашим нігтям красу.
ПРОТИПОКАЗАННЯ:

- вагітність, період лактації;
- онкологічні захворювання;
- цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
- аутоімунні захворювання;
- епілепсія;
- хвороби крові (коагулопатії і ін.);
- запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
- захворювання шкіри в зоні проведення процедури (в тому числі дуже суха шкіра);
- будь-яке хірургічне втручання в зоні лікування менш, ніж за 3 місяці до або за 3 місяці після закінчення даного курсу лікування;
- схильність до утворення келоїдних рубців.
ПІДГОТОВКА:

Процес підготовки до процедури нескладний, але його проведення забезпечує найбільшу ефективність і максимальну результативність. Тому за день до процедури або в той же день необхідно відпарити ноги або руки в гарячій воді. Наполовину миски з гарячою водою додати одну столову ложку соди і приблизно 50 грам господарського мила. Процес відпарювання повинен тривати від 15 до 20 хвилин. Після виконаних маніпуляцій варто максимально обрізати ніготь.

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ РЕЖИМ
:

Рекомендує дерматолог індивідуально.

КУРС ПРОЦЕДУР:

Щоб повністю забути про цю проблему досить пройти курс від 6 до 10 процедур з інтервалом в 1 тиждень.

У комплексне лікування входить:
- лазерне лікування оніхомікозу;
- внутрішні та внутрішні антимікотичні лікарські засоби;
- медичний педикюр (апаратний);
- дотримання порад з особистої гігієни.

Всі лазерні процедури у нас проводяться на німецькому обладнанні asclepion.
Back
Next