Back
Next
Програма СЕРОТОНІН плюс
в МедіСкін
Програма СЕРОТОНІН плюс
в
МедіСкін
ПОЗБАВСЯ ЗАЙВИХ САНТИМЕТРІВ
ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (097) 966 5000
Також ми рекомендуємо для зменшення ваги та лікування целюліту
Обгортування та віскі-пеленання
Лікування целюліту ударно-хвильовою терапією
Апаратна корекція фігури
Серотонін-Плюс®  пропонує індивідуальні програми зі зменшення надлишкової ваги, щоб максимально  відповідати будь-якій  потребі зі зменшення надлишкової ваги. Незалежно від того, чи Ви хочете схуднути на 5 чи 50 кг, ми пропонуємо ефективне, безпечне та відповідальне схуднення, яке підійде для будь-якого бюджету. Ми адаптуємо програми під Вас, відповідно до Ваших конкретних потреб, можливостей і обмежень. Наша програма зі зменшення надлишкової ваги має дуже високий рівень успіху і ми оглядаємо пацієнтів повторно до того часу, поки не буде досягнуто  оптимальної втрати ваги. Серотонін-Плюс® є надзвичайно гнучкою програмою - таким чином Ви зможете досягти своєї мети, зберігаючи свій напружений графік.

Основа програми побудована на зміні поведінки та стилю життя з медичним “початковим стрибком”. Програма зі зменшення надлишкової ваги “Серотонін-Плюс” медично керована та складається з щотижневих візитів до медичної команди фахівців, в залежності від обраної програми. Реалістична втрата ваги складає 10-30 кг протягом однієї 12-тижневої сесії. (Примітка: Індивідуальні результати з втрати ваги можуть змінюватись.) Пацієнти можуть проходити декілька 12-тижневих сесій для досягнення своїх цілей зі зменшення надлишкової ваги.

Особливістю наших програм є Формула Серотоніну™, наша унікальна, запатентована пероральна серотонінова добавка, яка діє як природний пригнічувач апетиту та значно зменшує тягу до вуглеводів.

Серотонін є природною речовиною, яка утворюється в головному мозку.  Дисбаланс серотоніну  сприяє виникненню підвищеної тяги до вуглеводів, переїдання, депресій.
Клініка апаратної косметології МедіСкін є партнером проекту "Серотонін плюс", що по всьому світу допомагає людям боротися з надлишковою вагою.
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313