Лазерні шліфування шкіри
в МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
Лазерні шліфування шкіри
в МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород)
ЗАПИШИСЬ НА ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ
ВЖЕ СЬОГОДНІ

Ужгород (067) 167 5000
                (095) 711 4494
Хуст        (068) 312 1313
Що таке фракційне лазерне шліфування шкіри?

Фракційна лазерна шліфовка шкіри - це процедура спрямована на омолодження шкіри, лікування рубців постакне, лікування посттравматичних рубців і шрамів, за допомогою фракційного лазера. У наших клініках (Хуст та Ужгород) продставлено СО2 лазер.  СО2 лазер - це вуглекислотний лазер високої потужності. У порівнянні з іншими видами лазерів, СО2 лазер проникає глибше, забезпечує не тільки поверхневе оновлення шкіри, але і ефективно розгладжує рубці, зменшує пористість шкіри, дає яскраво виражений ефект ліфтингу.
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Коли показана фракційна лазерне шліфування?

✅Глибокі і дрібні зморшки
✅Рубці після акне
✅Пігментні плями
✅Дрібні зморшки навколо очей «гусячі лапки»
✅Зниження тонусу шкіри
✅розтяжки
✅Нерівний, тьмяний колір обличчя
✅шрами
Технологія роботи ЛАЗЕРА це посилення світла при додатковому випромінюванні. Це означає, що лазер видає інтенсивний промінь світлової енергії, яка пропускається через матеріали підсилює і трансформує світлову енергію. Є багато різних типів лазерів і кожен з них має певні властивості, які допомагають передавати свою енергію в різні типи тканин. Дана технологія дуже популярна у всьому світі і особливо в США. Серед знаменитостей лазерне шліфування вважається процедурою вихідного дня через свою прогнозованої ефективності і можливості швидкого відновлення. Найчастіше процедуру застосовують для відновлення шкіри обличчя і додання їй рівного кольору, видалення дрібних зморшок, зменшення вікових змін, підтяжки шкіри, а так само для видалення рубців, шрамів, розтяжок на тілі.
Причини популярності процедури лазерної шліфовки СО2-лазером.

Дуже короткий реабілітаційний період дозволяє в більшості випадків користування косметикою вже на наступний день.

Практична відсутність побічних явищ.

Це перевірена надійна процедура, що не викликає алергій і ускладнень.

Це дуже універсальна процедура, відповідна майже всім Фототипам шкіри і поліпшує структуру шкіри для будь-якого віку.

Найприємніше, що процедуру лазерної шліфовки обличчя можна віднести до так званих процедур WOW (ВАУ). Ефект помітний практично відразу, через два-три дні. На наступний день ви вже відчуєте його, через два - три дні вже бачите, як дрібні зморшки йдуть, шкіра натягується, розширені пори зменшуються, колір обличчя вирівнюється. Через тиждень ви виглядаєте молодше.

І не забудьте, що робить цю процедуру такою популярною - тривалість результату. Приємний ефект ліфтингу зберігається на термін, що перевищує кілька місяців.

Відносно невисока ціна шліфування обличчя лазером СО2 робить її доступною і звичайно підтримує бажання її повторювати.

Ми також проводимо лазерне шліфування тіла для боротьби з розтяжками і шрамами.
Чи бували у Вас думки перед дзеркалом, щоб зняти шкіру і виростити нову, ідеальну? Естетична медицина рухається кожного дня вперед. Щодня з’являються нові методики у омолодженні, лікуванні постакне, рубців і т.д. Старі методи відходять на задній план! Одна методика, яка вже себе зарекомендувала більш ніж 50 років тому, як найкраща - залишається такою і на сьогоднішній день! Це ЛАЗЕРНІ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ!

До тепер їм не знайшли альтернатив, які б по ефективності показували аналогічний результат! Міняються тільки лазери - стають більш ефективніші та безпечніші. У клініці МедіСкін у Хуст та Ужгород представлено абсолютно новий СО2 лазер, який дозволяє нам зробити шліфування будь-якого рівня складності з максимальною безпекою для пацієнта!
Мікрокристалічна дермабразія
Пілінги шкіри
PRP-терапія
Як підготувати шкіру до лазерних шліфувань та відновити її після?

Ми на цьому не зупинилися! Спільно з нашими колегами (косметологічними, фармацевтичними компаніями, пластичними хірургами та лікарями різних спеціальностей), ми розробили ідеальну програму для пацієнтів - програму «ПЕРЕРОДЖЕННЯ ШКІРИ В МЕДІСКІН»! Це підготовка, шліфування шкіри, відновлення та закріплення результату. Всі ці етапи спрямовані на те, щоб Ви на протязі 3-5 місяців переродили заново свою шкіру.

Кожен з цих етапів є своєрідним пазликом у картині реінкарнації. Без одного з фрагментів - картина неповноцінна.

Детальніше про нашу програму "переродження шкіри" Ви можете дізнатись у наших лікарів-косметологів у Хуст та Ужгород, а також пройти процедури біоревіталізації та PRP-терпії.
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ
Які альтернативи Ви можете знайти у МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород лазерним шліфуванням шкіри?
Back
Next