Що таке радіочастотні видалення?

У клініках апаратної косметології ‪‎MediSkin‬ для видалення доброякісних новоутворень шкіри застосовується радіохвильовий хірургічний апарат «Сургитрон ЕМС (Surgitron EMC)» (США).

Радіохвильова хірургія - це унікальний безконтактний метод розрізу і коагуляції м'яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3,8 - 4,0 МГц). Розсікаючий ефект досягається за рахунок тепла, що виділяється при опорі тканин проникненню в них спрямованих високочастотних хвиль.

Високочастотна енергія концентрується на кінчику «активного» або «хірургічного» електрода і викликає збільшення внутрішньоклітинної молекулярної енергії, яка нагріває тканини і фактично випаровує клітини. При цьому безпосередній контакт електрода з клітинами відсутній, а сам електрод не нагрівається. Крім цього, техніка радіохвильової хірургії повністю виключає хворобливі скорочення м'язів або стимуляцію нервових закінчень при проходженні хвиль через тіло пацієнта (ефект Фарадея) .Процедура проходить безкровно, безболісно і безпечно, так як радіохвилі не можуть занести в рану інфекцію.

Лікування апаратом «Сургітрон» відноситься до нетравматичного методу розрізу і коагуляції м'яких тканин. За допомогою апарату «Сургітрон» можна видалити різні новоутворення (бородавки, родимки, фіброми, папіломи і т.д.) на обличчі, шиї, грудях, пахових впадинах, на руках. Його застосовують при захворюваннях шийки матки: ерозія, рубцева деформація, гіпертрофія, ендометріоз, також при утворенні кондилом, папілом, кісти піхви. Він ефективний для лікування геморою, судинних зірочок на ногах, доброякісних пухлинах.

Переваги радіохвильового хірургічного методу:

Швидкість лікування,
Відсутність руйнування тканин.
Швидке загоєння,
Відсутність швів.
Безболісний метод,
Відсутність післяопераційного болю.
Відсутність кровотечі і гнійних ускладнень.
Відсутність опіків і некрозу тканин.
Забір якісного матеріалу для гістологічного дослідження.

Протипоказання до застосування апарату «Сургітрон:

Легенево-серцева недостатність в стадії декомпенсації;
Гострі інфекційні захворювання;
Хронічний гепатит в стадії декомпенсації;
Цукровий діабет в стадії декомпенсації;
Наявність у пацієнта кардіостимулятора.
ЗАПИШИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ ДЕРМАТОСКОПІЇ ТА ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ВЖЕ СЬОГОДНІ
Ужгород (067) 167 5000
Хуст (068) 312 1313
Застосування в косметології і дерматології :

Видалення підшкірних новоутворень
Видалення доброякісних новоутворень шкіри - обличчя, шия , груди , живіт , спина. видалення кондилом, папілом
Родимок ( в т.ч. на століттях без травми вій )
Видалення контагіозного молюска
Операції з приводу врослого нігтя
Видалення шрамів ,
Видалення рубців та інших дефектів ( наприклад від видалення татуювань )
Видалення плям , новоутворень на шкірі , підшкірножирової клітковини , слизової
Ужгород                                    (067) 167 5000
Хуст (Карпатської Січі,30)        (097) 966 5000
Хуст (ХустМед)                          (068) 312 1313
Перед кожним видалення ми обов'язково проводимо дерматоскопію новоутворень! В МедіСкін Ужгород та МедіСкін Хуст представлено цифрові та звичайні дерматоскопи.

Що собою являє цифрова дерматоскопія?


Дерматоскопія успішно практикується в усьому світі вже більше десяти років. Суть методики проста. Дерматоскоп дозволяє отримати цифрове зображення родимки або підозрілого шкірного новоутворення після багаторазового оптичного збільшення. Це зображення виводиться на монітор комп'ютера, де лікар оглядає колір досліджуваного об'єкта, його форму та інші ознаки.

Дерматоскопія - це візуальне обстеження, для його проведення немає необхідності вдаватися до анестезії або проходити серйозну підготовку, але його ефективність дуже висока. Дерматоскопія дозволяє визначити меланому на ранній стадії, а також вивчити підозрілі плями на шкірі та інші шкірні висипи.

Коли бажано проходити дерматоскопію?

Пік виникнення шкірних захворювань припадає на літо в розпал сезону відпусток. У цей період ми часто виїжджаємо на море, де багато часу проводимо на пляжі під відкритим сонцем. Бронзовий загар може стати причиною виникнення небезпечних шкірних захворювань - будьте уважні! Особливо, якщо у Вас дуже світла і чутлива шкіра. При появі нових родимок або підозрілих потемніння на шкірі відразу ж зверніться до лікаря-дерматолога. Дерматоскопія не відніме у Вас багато вільного часу, але пройшовши її, Ви зможете бути впевнені в тому, що Вашому здоров'ю нічого не загрожує.
Також в МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород представлено такі методи видалення новоутворень:
лазерне видалення новоутворень
кріодеструкція
електрокоагулятор
ДЕРМАТОСКОПІЯ ТА ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ В МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
ДЕРМАТОСКОПІЯ ТА ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ В МедіСкін Хуст та МедіСкін Ужгород
Back
Next